2733
2734
عنوان

شما هرچندوقت میرید پیکنیک!حالا جدا ازبحث کرونا اگرنبود

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 39 پست
پیکنیک عالیه عالی.ما تا بچه نداشتیم همش جاده چالوس بودیم.ارنگه بسیار زیباست اگه اسمشو اشتباه نکرده ب ...

من شوهرم جاهای دور مسافرت نمیبرتم میگه بچه نداریم خوش نمیگذره

ع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اهل قلیون نیس.اهل بازیه باید لپ تاپشو بزدارم🙁🙁😒

وای ن منچ بردار بخدا عشقه عشق همون تو خونه بازی کنید پاسور بردار گل یا پوچ بخدا ما قبل بچه دورانی داشتیم واسه خودمون ولی الان نمیشه تا منچو میاری میاد برمیداره کارت ک بدتر گل یا پوچم همین کلا از همه چیز افتادیم واقعا تا بچه ندارید لذت ببرید بعدش بمدت ۳ ۴ سال فاجعست

2728
وای ن با بچه فاجعست بخدا.شیرخشکیم باشه دیگه نور علی نوره مدام باید شیشه رو بشوری ضدعفونی کنی بدبختیه ...

کلا بهانشه . من اول خیلی ذوق بیرون رفتن داشتم بخاطر این کاراش دیگه خودشم میگه نمیرم بیرون. زود سر چیزای الکی اعصابش خورد میشه یه بار خودش گفت بریم بیرون فردا .منم قبول کردمو همه چیو حاضر گردم رفتیم توراه بخاطر گرم بودن هوا و اینکه جای مناسبی پیدا نمیکردیم اعصابش خورد شد میگفت من الکی گفتم فردا بریم بیرون تو چرا قبول کردی . دیگه وای بحال اینکه من پیشنهاد بدم بریم بیرون

ع
کلا بهانشه . من اول خیلی ذوق بیرون رفتن داشتم بخاطر این کاراش دیگه خودشم میگه نمیرم بیرون. زود سر چی ...

ای وای ن خداروشکر شوهر من عشق همه جاست بجز خونه خودمون الان پسرمم همینه.منم پدرم اینشکلی بود با زور باید میلردیمش بیرون ی مقطعی اما تقریبا از بعد بلزنشست،ی خودش همیشه پیشنهاد میدادو خیلی بهتر شد.واقعا بیرونو پارکو پیکنیک واسم شده حسرت من حتی تو ماه ۹بارداری رفتیم پارک ابو اتش وای ک چقدر خوب بودو خوشگذشت تا ماه ۵بارداریم والیبال بازی میکردم نمیدونم قبل بارداری وسطی داشتیم استپ هوایی کلا سرخوش بودیم واسه خودمون دیگه گفتم امسال حوبه بچم از ابو گل درمیاد دوسالش میشه ک از بهمن کرونا شدو ما خونه نشین دیگه اخر هفته ها با ماسکو دستکشو شیلد فقط ی ساعت میریم تو پارک بازیگاه بچها بچم یکم بازی کنه و میایم همین

ای وای ن خداروشکر شوهر من عشق همه جاست بجز خونه خودمون الان پسرمم همینه.منم پدرم اینشکلی بود با زور ...

شوهر منو بزاری بشینه ور دل خواهر برادر و پدرش .تفریحش اینه 😒

دوریم از خانواده هامون تعطیلات فقط میریم شهرستان .

خداروشکر این شهری الان زندگی میکنیم طبیعت اطرافش خوبه وگرنه جای دور نرفتیم و بعید میدونم بریم 

ع
2740
شوهر منو بزاری بشینه ور دل خواهر برادر و پدرش .تفریحش اینه 😒 دوریم از خانواده هامون تعطیلات فقط می ...

ماام همش داخلی میچرخیم همین پارکا اینای اطراف خودمون کرجیم دیگه خیلی دور میریم پارکای تهران.خانواده شوهر من لینقدر بد بیرون رو و بد مسافرتن ک هیچوقت با اونا هیچجا نمیریم فقطبا دوتاخاله های من میریم ک یکیش جاریمه.