2726

سلام.

3ساله ازدواج کردیم نشده تنهایی بریم پیکنیک.اگرم رفتیم بابقیه.دیشب گفتم بیامنو ببر کوه.گفت باشه امروز میگم ببر انگاربابچه طرف باشه میگه فردا.منوبعداز 6ماه برد مهمانی.اوناهم گفتن فردابریم بیرون قبول نکرد.هرچی گفتم بریم گفت نه باید برم سرکار.بعدمنومیگه فردا میگه میبرمت!!اومدیم خونه میگم چرا قبول نکردی میگه یه درصدفکرکن پول ندارم.زشت نیس جیب خالی برم.باقیافه مظلومانه.ولی مگر چقد خرج داره یه بیرون رفتن.اونم بایه خانواده دیگه.منم گفتم دیگه خسته شدم اصلا منوجایی نمیبری منم بادوستام میرم پارک.جمعه ها هم با گروه میرم کوه.میگه برو مگرمن گفتم نرو.بخدا خسته شدم اه نمیدونم چرا اهل تفریح وبیرون رفتن نیس.

ما پارسال تابستون یه روز در میون یا جنگل بودیم یا دریا

ولی امسال نشد به خاطر کرونا خودمون جایی نرفتیم ولی جالب اینه همه جا پر از مسافره

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
ما پارسال تابستون یه روز در میون یا جنگل بودیم یا دریا ولی امسال نشد به خاطر کرونا خودمون جایی نرفت ...

خوشبحالتون...منم نمخام مسافرت بریم ماشین نداریم بااین اوضاع.ولی توهمین شهرک میتونه منو یه دور بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پدر مادر من 24ساله ازدواج کردن .اوایل ازدواج سالی ی بار.الان هر 3سال ی بار ممکنه اتفاق بیفته

اهوم...حالا اوناک دیگه جوونیاشونو کردن ولی ماچی ک اصلا اهل نیس .منم یه ادم پایه ام همش دلم خوش گذرانی پیکنیک اینامیخاد

تابستون هفته ای یکبار میریم اما پاییز و زمستون شاید ماهی یکبار ولی همه چی از خونه برمیدارم مثلا نمیریم چیزی بخریم جای دوری هم نمیریم پارک یا رودخونه اطراف خونمون میریم . تابستون شاید شهرای دیگه هم بریم پیک نیک کنیم . از قبلش هم برنامه ریزی نمیکنیم همون روز مثلا یه ساعت قبلش تصمیم میگیریم و میریم 

تابستون هفته ای یکبار میریم اما پاییز و زمستون شاید ماهی یکبار ولی همه چی از خونه برمیدارم مثلا نمیر ...

چ خوب.وای نمیدونم چرا شوهرمن اینجوریه😔هفته یه روز میاد خونه اونم ک درگیر خودشه.قبلا ماهی 2هقته میومد 30روز سرکاربود

۱۹ سالمه تا حالا نرفتم

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔
توام بدترازمجردی من

هیعی😢

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔
2706