2737
2734
عنوان

موشی که تو خونمون بود بچه آورده😱😱😱😱😱😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 50 پست
کجان اکثرا؟تو اشپز خونه؟

نه تو حال همش میچرخه انگار اومده جاده شمال🤣😢

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای موش تو خونه خیلی بده 😣😣

واااای اونو انداختیم بیرون یکی دیگه اومد😱😱😱

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
فوبیا دارمممم😢اینا موش کثیف از بیرونن

مگه موش تمیزم داریم؟؟همه موشهاکثیفن وعامل بیماری طاعون.بگردپیداکن همشونوبکش احساسی بازیم درنیارموش بینهایت کثیفه

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫
2738
حموم روز دهم باید ببره بچه رو .قنداق کنه اووووف

😐😂😂😂😂😂😂😂😂خدا نکشتتون

مگه موش تمیزم داریم؟؟همه موشهاکثیفن وعامل بیماری طاعون.بگردپیداکن همشونوبکش احساسی بازیم درنیارموش ب ...

اخه همشون تو حالن اگه بکشه فرشم خونی میشه😢

فوبیا دارمممم😢اینا موش کثیف از بیرونن

به هیچ عنوان برای موش ها غذا نزار

رشد موش ها به صورت تصاعدیه

اولی هفتا به دنیا می یاره، بعد هر کدوم اون هفتا، هفتا دیگه به دنیا می یارن و همین جور الی اخر

ظرف یکسال باید جمع کنی از اون خونه بری.

موش فاپضلاب بیماری زیاد داره و باید همون جور باهاش رفتار کنی که با سوسک و مورچه رفتار میشه

سعی کن تا قبل از اینکه به سن تولید مثل برسن، باقی بچه ها رو پیدا و بیرون کنی

وگرنه مجبور میشی زنگ بزنی به شرکت های حرفه ای که بیان خونه رو پاک کنن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
ببین فقط چسب موش .اگه مغز پسته داری ی دونه بزار روچسب فوری میفته

شما راه حل بدین ما دومی رو هم انداختیم بیرون😢😢😢

اینو الان انداختیم بیرون ولی بازم میان خونه ما😢

نه دیگه نمیان اگه بفهمین کلا از کجا میان خوبه چه جوری انداختین شوهر من خیلی نازک نارنجیه ی سوسک کشته نیم ساعته دست و پاش داره میلرزه😀😀😀

جواب ابلهان خاموشی است
به هیچ عنوان برای موش ها غذا نزار رشد موش ها به صورت تصاعدیه اولی هفتا به دنیا می یاره، بعد هر کدو ...

من میگم هفتا بدنیا میارن شوهرم باور نمیکنه😢

2706