2737
2739
عنوان

موشی که تو خونمون بود بچه آورده😱😱😱😱😱😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 50 پست
مباااااارکه😍😂

😆😆😆😆🤚زنده باشه واسه پدرمادرش. حیف تو کروناست

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به به مبارکه     

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
میدونم جاش نیست ولی دلم رفت برای موش کوچولو ها من بودم براشون غذا میذاشتم 

فوبیا دارمممم😢اینا موش کثیف از بیرونن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728
ای جونم تو رو خدا نکششون گناه دارن بگیر با مادرشون بنداز بیرون فقط 

اینو الان انداختیم بیرون ولی بازم میان خونه ما😢

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
۷ ۸ تا

نگوووو😢😢😢😢😢😢

2740
مراقبش باش تازه زایمان کرده بهش کاچی بده😂😂😂😂😂😂😂

بخدا حالم بده همش حس میکنم ی چیزی تو لباسامه یا ی چیزی کوچلو رد میشه

وای موش تو خونه خیلی بده 😣😣

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
ولش کن اون موش بدبختو تازه بعد از دو سه تا بچه میخوای اوارشون کنی اخه تو این گرونی کجا برن زندگی کن ...

😐وسایل منو میجون

2706