2737
2739
عنوان

موشی که تو خونمون بود بچه آورده😱😱😱😱😱😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میگم هفتا بدنیا میارن شوهرم باور نمیکنه😢

از اینترنت سرچ کن بهش نشون بده

به طور کلی تعداد بچه به جثه اون حیوون ربط داره هر چقدر ریز تر باشن بچه هاشون بیشتره، هر چه درشت تر باشن تعداد بچه ها کمتر

موش ها هم زیاد بچه می زان هم سریع به سن تولید مثل می رسن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
نه دیگه نمیان اگه بفهمین کلا از کجا میان خوبه چه جوری انداختین شوهر من خیلی نازک نارنجیه ی سوسک کشته ...

من همه جا بدنم داره مور مور میشه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728
از اینترنت سرچ کن بهش نشون بده به طور کلی تعداد بچه به جثه اون حیوون ربط داره هر چقدر ریز تر باشن ب ...

واای این موشه کوچیک بود بی پدر معلوم نیست چندتا زایید😱

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
😆😆😆😆🤚زنده باشه واسه پدرمادرش. حیف تو کروناست

😂😂😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙