2737
2739
عنوان

دوس پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 46 پست

بین اینا ترفندشونه 

اینکارا رو میکنن ک تو کم کم ازش سرد بشی

خودشونم از خدا خواسته برن سراغ کیس بعدی

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشیدا من پسرم  اونهمجنس منه یجایی دلش گیره پسر اگه مشکل خانوادگی هم داشته باشه برای دوس دخیش ...

چندسالته شما

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
اه چقد اعصاب خورد کنن اینجور ادما

خیلی خییلی اعصاب ادم خورد میشه  ن میتونه چیزی بگه چون غرور ادم نمیزاره هی خودشو یادآوری کنه برای کسی 

ن میتونی چیزی نگی چون دلت میسوزه و همش منتظری 

خلاصه بد دردیع

2731
ببخشیدا من پسرم  اونهمجنس منه یجایی دلش گیره پسر اگه مشکل خانوادگی هم داشته باشه برای دوس دخیش ...

انصافا شما دیگه نگو(دخی) 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
خیلی خییلی اعصاب ادم خورد میشه  ن میتونه چیزی بگه چون غرور ادم نمیزاره هی خودشو یادآوری کنه برا ...

همین باید یه لگد حواله شون کنی 

2738
دقیقاااا  مث من  تازه دیشب ۲ شب لایو گذاشته بود  میدید من آنلاینم پیام نمیداد هه

واقعا حال بدیه آخه ک چی من ک همش میگمش مشکل اگ منم بگو پس چ دردیه ک میگه ن اوکیه ولی واس خودش آنلاین میشه تل وهیچی نمیگه:(

کاری نداشته باش بهش تا خودش پی ام بده

منم اصلا پی ام نمیدم خودش هروز صبح پی ام میده صبحت بخیر عزیزم۴تاکلمه میحرفیم ومیره اخه واقعا ینی چی انقد اوضاعش خرابه ک نتونه یکم بامن بحرفه ولی توی تل انلاین میشه

2706