2726
عنوان

دوس پسرم

673 بازدید | 46 پست

دوستان الان ی هفتس برای دوس پسرم مشکل خانوادگی پیش اومده ک خیلی تحت فشاره و کمتر به من پیام میده درحد احوال پرسی وحرف دیگه ای نمیزنیم ولی توی تلگرام تقریبا زیاد انلاین میشه ولی ب من هیچ پیامی نمیده،من همش میگم لابد باکسی مشغول شده ک ب من کم محلی میکنه،اگه فکرش درگیره حال وحوصله نداره پس چرا توی تل میره و ب من هیچ پیامی نمیده؟؟؟؟ازطرفی چندباری هی قسمش دادم گفتم چی شده اگ مشکلت منم بهم بگو یدونم مشکلی داره رابطمون ولی میگه ن ربطی ب تو نداره یکم اوضاعم بهم ریختس درگیرم ،حالا من نمیدونم راست میگه یاالکی ازطرفی بهش اعتماد دارم ولی وقتی این حرکتشو میبینم دلم میگیره ذهنم مشغول میشه بنظرتون باید چیکارکنم؟؟(لطفا حرف الکی نزنید اگر نظری ندارید)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظرم که الکی میگه

آدم اگ اوضاعش بهم ریخته اس،، چیکار داره ک همش آنلاین باشه 

بعدم چرا به تو نمیگه

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

دروغ میگه ولش کن مشغول یکی دیگس  

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،

صبر کن بالاخره مشخص میشه

فعلا زیاد بهش پیام نده

نهایتا یه هفته پیام نده بعدش که باید تکلیفت رو مشخص کنه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
دقیقاااا  مث من  تازه دیشب ۲ شب لایو گذاشته بود  میدید من آنلاینم پیام نمیداد هه

اه چقد اعصاب خورد کنن اینجور ادما

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

منم تجربشو دارم

قبلراینکه خوار و خفیف شی خودت رهاش کن

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2706