2737
2739
عنوان

خیلی سخته که عاشق یه ادم اشتباهی بشی😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 67 پست

استارتر من  به جات باشم فعلا به ازدواج فکر نمیکنم😞

اگر شوهر سابقیت رو دوست داری و واقعا میدونی کثافت کاریش رو کنار گذاشنه با مهریه سنگین  برگرد. اگر هم میخوایی با اون یکی اقا ازدواج کنی که رابطه طولانی سعی کن لاشته باشی بعد مزدوج شو

استارتر تا فراموشش نکردی وارد زندگیه دیگه ای نشو

عجولانه تصمیم نگیر

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
خیانتش در چه حد بود  آخه خیانت نابخشودنیه

خیلی بد خیانت میکرد اونم نه یکبار... چندین سال پشت سر هم بهم خیانت کرد اینجوری بگم بهت که روز خوش باهاش ندیدم 

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط از خدا کمک بخواه. اگر بتونی چهل شب نماز شب بخون از خدا بخواه راه درست رو جلو پات بذاره

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
با شوهرم متاسفانه... کنار این پسره خیلی ارامش دارم و بابت احساسش به خودم مطمئنم ولی هنوز شوهرپو دوس ...

تو روانشناسی میگن، وقتی از یک رابطه خارج میشین، حدود شش ماه باید به خودتون فرصت بدین تا وارد رابطه جدید بشین، به نظرم به هر دو تا و خودتون چند ماه فرصت بدین، گذشت زمان بعضی وقتا خیلی چیزا رو روشن میکنه

یعنی لیاقتم نبود یک اربعین حسین........... پای پیاده برایت نوکری کنم......
2731

بذار حد اقل یک سال از طلاقت بگذره

خطت رو هم عوض کن تا شماره شوهر اولت رو نداشته باشی و اونم نتونه زنگ بزنه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
خیلی بد خیانت میکرد اونم نه یکبار... چندین سال پشت سر هم بهم خیانت کرد اینجوری بگم بهت که روز خوش با ...

تو از چنگ گرگدر اومدی دوباره میگی گرگه بیا منو بخور 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
استارتر من  به جات باشم فعلا به ازدواج فکر نمیکنم😞 اگر شوهر سابقیت رو دوست داری و واقعا میدون ...

اخه شوهرم خیلی داره اذیت میکنه خواهرش اینا رو از اون سر دنیا اورده بود پیش‌من که پا در میونی کنن میخوام دست برداره و بره که زودتر بتونم فراموشش کنم 😔

با شوهرم متاسفانه... کنار این پسره خیلی ارامش دارم و بابت احساسش به خودم مطمئنم ولی هنوز شوهرپو دوس ...

اگه شوهر تو دوست داشته باشی نمی تونی با کسی زندگی کنی شاید زندگیه خوبی برات بسازه اما همش دلت پیش همسر اولته یه چند ماه به خودت برس و فک کن به خوب بد و از یه مشاوره کمک بگیر

2740

بــــــــه هیچ عنوان الان تصمیم نگیر

چون شماهنوز تو بحران روحی خیلی بدیدقراردارین

روانشناسامیگن تاچندماه وحتی چندسال باید فاصله بدین

ولی اگر بعد ازاین فاصله ای که دادین ودوباره تصمیم گرفتین برگردین به شوهرتون

دوباره حق طلاقو بگیرین

وهرچی داره بنام خودتون بزنید

راستی حالاکه طلاق گرفتین مهریه اتون چقدربوده وچقدرهمسرتون بهتون داده؟

بذار حد اقل یک سال از طلاقت بگذره خطت رو هم عوض کن تا شماره شوهر اولت رو نداشته باشی و اونم نتونه ز ...

خطم رو عوض کردم ولی ادرس خونمو دارن میان در خونم 

تو روانشناسی میگن، وقتی از یک رابطه خارج میشین، حدود شش ماه باید به خودتون فرصت بدین تا وارد رابطه ج ...

منم اتفاقا به اون اقا گفتم که بذار یه مدت دور بتشبم ولی قبول نیمکنه میگه یه بار شل زدم از دستت دادم اینبار دیگه به هیچ قیمتی یک ثانیه هم نمیخوام ازت دور باشم 

اخه شوهرم خیلی داره اذیت میکنه خواهرش اینا رو از اون سر دنیا اورده بود پیش‌من که پا در میونی کنن میخ ...

استارتر شاید واقعا کارای زشتش رو کنار گذاشته 

من باشم بهش فرصت میدم

خیلی سخته با کسی زندگی کنی که دلت باهاش نیست

البته بعد طلاق این احساس شما طبیعیه

2706