2737
2734
عنوان

خیلی سخته که عاشق یه ادم اشتباهی بشی😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 67 پست
اگه شوهر تو دوست داشته باشی نمی تونی با کسی زندگی کنی شاید زندگیه خوبی برات بسازه اما همش دلت پیش هم ...

یه مشاور بود که ثبلت برا مشکلاتمون با شوهرم میرفتیم پیشش ولی بعد از طلاق دیگه پیشش نرقتم همش میترسم که برم و بگه یه فرصت دیگه به شوهرت بده.واسه همین نمیرم پیشش😔

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بــــــــه هیچ عنوان الان تصمیم نگیر چون شماهنوز تو بحران روحی خیلی بدیدقراردارین روانشناسامیگن تا ...

مهریمو اصلا نذاشتم اجرا ۶۰۰ تا سکه بود 

شوهرم فعلا ۲۰۰ تومن بهم داده یه ۲۰۰ تومن دیگه هم گفته میدم  ولی همش میگه برگرد دنیاتو گلستون میکنم ولی من نمیخوام برگردم چون خیلی اذیتم کرد درسته دوسش دارم ولی کنارش هیجوقت ارامش نداشتم

2731
استارتر شاید واقعا کارای زشتش رو کنار گذاشته  من باشم بهش فرصت میدم خیلی سخته با کسی زندگی کن ...

خب این اقا رو چیکارش کنم؟اگه بهش بگم‌نه اینم‌نابود میشه بخدا.یه بار بهش گفتم شتید بخوام تا اخر عمرم تنها باشم فقط گریه میکرد میگفت نمیتونم ازت دور باشم میمیرم بخدا عذاب وجدان میگیرم تو بد دوراهی گیر کردم

از اقدام تا صدور رای تقریبا جقد؟ مثلا زیر یک ماه؟

نه زیر یک‌ماه نمیشه.بستگی به حلسات مشاورتون داره.هردو به طلاق راضی هستین بگین حق طلاق رو محضری بده به شما خودتون برین دنبال کارا اینجوری خیلی زود تموم میشه مثل من

2740
خب این اقا رو چیکارش کنم؟اگه بهش بگم‌نه اینم‌نابود میشه بخدا.یه بار بهش گفتم شتید بخوام تا اخر عمرم ...

😩😩 ببین شوهر اولت رو بنداز دور خودت رو راحت کن

به پسر هم جواب مثبت بده فقط بگو مدتی بهم فرصت بده تا گذشته رو فراموش کنم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
نه زیر یک‌ماه نمیشه.بستگی به حلسات مشاورتون داره.هردو به طلاق راضی هستین بگین حق طلاق رو محضری بده ب ...

والا من راضی نیستم ولی اون منو اذیت میکنه و میخواد طلاق بده، من نمیخوام اذیت بشم، میخوام توافقی باشه،

😩😩 ببین شوهر اولت رو بنداز دور خودت رو راحت کن به پسر هم جواب مثبت بده فقط بگو مدتی بهم فرصت بده ...

کاش شوهرم بیخیال میشد تا بتونم فراموشش کنم.همش میاد جلومو میگیره و گریه میکنه هرروز دوستاش و حتی زنای دوستاش و همکاراش از محل کار و فامیل و دوست و اشنا و خانواده میان پادرمیونی کنن میگن داغون شده از نبودت خیلس دوست داره و از این حرفا... منم خیلی با این حرفاشون بهم میریزم کاش بیخیال میشد 

خب این اقا رو چیکارش کنم؟اگه بهش بگم‌نه اینم‌نابود میشه بخدا.یه بار بهش گفتم شتید بخوام تا اخر عمرم ...

تو فردی رو که برات زندگی بهتری میسازه انتخاب کن، به گریه و زاری و این چیزا هم توجه نکن، برو مشاور حتما، به خودت یک فرصت بده که به آرامش برسی، و بعد عاقلانه یک تصمیم برا زندگیت بگیری، خودتو درگیر رابطه عاطفی جدید نکن تا بکسال از طلاقت بگذره، 

چقدر سخته که دلت پیش یکی باشه ولی مدام دنبال یه راهی باشی که مهرش از دلت بره درکت می کنم اسی

بخدا خیلی سخته😔😔 همش تمام کارای بدشو واسه خودم یاداوری میکنم که ازش منتفر بشم ولی حس تنفرم فقط مای ۵ دقیقه هست بعدش باز ته لم حس میکنم دوسش دارم دلم برا بوی تنش خیلی تنگ شده😔😔😔😔😔

2706