2737
2739
عنوان

کیا بچه دار نمیشن بیاید دور همی

| مشاهده متن کامل بحث + 2437 بازدید | 152 پست
ایشالا زود جواب میگیری من تو مهر دوباره انتقال دارم

من طبیعی باردار شدم پسرم ۲ سالش میشه چن روز دیگه بخاطر ناموفقی ای وی اف گفتم دوست دارم دومی بیارم ولی باز باید کفش آهنین بپوشم 

انشالله شما تینبار جواب میگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بسلامتی دوستم خداوندحفظش کنه 

ممنون😘😍

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
اتفاقا داشتم تو یکی تاپیکها میخوندم رسیدم به شما  گفته بودید همیشه حس می‌کردید باردار نمیشید و ...

اوایل فقط شوهرم مشکل داشت ولی بعد از چند سال مصرف دارو و آمپول خودمم داغون شدم ذخیرم کم شده آندومتریوز گرفتم کیست دارم 

2740
منم دقیییییقا حسم مثل شماهست  شما مشکلتون چیه؟میکرو نکردین

فعلا مشکلمو نمیدونم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
ببخشید که میپرسم مشکل از کدومشونه؟ مشکل از هرکدومشونم که هست تو رو خدا در مورد بچه جلوشون حرف نزنید ...

مشکل برادرمه به هیچ عنوان اصلا نمیدونیم کی میرن دوا درمون کی نمیرن من حتی عکس بچه مو پروفایلم نمیذارم یه وقت غصه نخورن خودمون آتیش میگیریم بهش فکر میکنیم چه برسه به اونا شوهرمو خودم تو جمعی که اونا باشن بچه رو بغل نمیکنیم مامانم اینام همینطور اصلا اینکارو نمیکنن ترس از دل شکستن داریم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
 با توجه به خاطره هایی که از دیگران شنیدم باید کاملا ناامید بشی تا باردار شی منم هر ماه پریود ...

خییییلی تاثیر داره! وقتی که نمیخوای زودتر میشه...

اون ماه فقط یه بار نزدیکی داشتیم روز ۸ یا ۹ پریودم و همسرم رفت مسافرت کاری! 

با همون شد ...ولی اون ماه هایی که hcg زده بودم و میدونستم کی تخمک آزاد میشه نشد...جنین انتقال دادم نشد و...

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706