2733
2739
عنوان

رفتار جاری اُومُل و تازه به دوران رسیدم😏😏😏😏😏😏😏😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 3017 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سراغ همون جاریتو که گرفته احتمالا با اون صمیمی شده و اون ازت پیشش غیبت کرده

دقیقا

من بعد از یه مدت رفتم اونجا

دیدم ک دوتاشون خیلی صمیمی شدن

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
 اینقدر که به فکر حال گیری از جاریاتون هستید به فکر بالا بردن سطح فرهنگ خودتونم هستید؟؟!!

ایشون فرهنگ داشتند ک جلوی پای جاریش بلند شده اون بی فرهنگه کم محلی کرده همیشه ک نباید ما بافرهنگ باشیم و به بی فرهنگی بقیه تاوان بدیم

2728

دفعه بعد تو بشین با اون یکی جاریت گرم صحبت شو اصلا هم بهش محل ندید اگه اومد قاطی صحبتاتون شد یه کلمه ای جوابشو بدیدو باز بی محلی کنید .آخرشم بدون خدافظی برید.جاریتو یه جور به حرف بگیر که مهلت نشه با اون حرف بزنه.بعد قرار یه خرید یا بیرون رفتن با جاریت جوری که اون که جدید اومده متوجه بشه بزارید اصلا هم بهش تعارف نکنید

منم جاری کوچیکم وقتی یه جا باشیم اول به همه سلام میکنه 10 دقیقه پیششون هست بعد میاد پیش من سلام میکنه منم هیچ وقت نمیرم جلوش همیشه مجبور میشه خودش بیاد تا نیاد منم یه جور رفتار میکنم انگار اصلا ندیدمت با هرکی مثل خودش

اتفاقا اصلا محلش نده تا بیشتر بسوزه اصلا فرض کن وجود نداره..

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2738
ببین گاهی وقتا از روی عمد نیس  من خودم یه بار با همه روبوسی کردم برای عید و تبریک گفتم بعد یکی ...

در مجموع ۳تا ادم بیشتر نبودن اونجا

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
پارسال عروسی دای شوهرم بود من دیرتر از همه رسیدم تالار به همه سلام دادم جاری بی‌شعور تا منو دید سرش ...

درک نمیکنم مادر شوهرایی که از دعوای عروسا باهم شاد میشن، مادر شوهر من با جاریم قطع رابطن اما ما جلوشون حق نداریم به همون جاریم بی احترامی کنیم 

متقابلن کسی هم جلو اونا حق نداره به ما بی احترامی کنه

بنظرمن هرچی کمتربهش اهمیت بدی اون بیشتر عصبی میشه تو ضعف نشون نده بیشترلبخند بزن انرژی مثبت براش بفرست باحرفوتوکارت همین باعث مرگ مغزیش میشه تجربه دارمااااا

محلش نده بیشتر اوسکوله تا امل. من به این ادما جلو خودشون میخندم خیلی خلن

تیپ و قیافش بشدت اومله

2706