2737
2734
عنوان

بابام زدتم...بیاین بگم چیشده

1060 بازدید | 42 پست

معتاده و مامانمو میزد تا اینکه مامانمو با سیم کابل انقدر زده بود تا مامانم رفته بود خونه ی پدربزرگم من و خواهرمم رفتیم هرچی گفت بیاید نرفتیم پیشش

مامانمم رفت پزشکی قانونی و شکایت ولی باز برگشت خونه 

الان رسیدیم بهمون گفت ریدم تو دهنتون یه سیلی محکم اینور صورتم زد یکیم اونور یکیم محکم زد تو سرم

یعدم گفت برای من مردی

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اه اه مامانت دیوووونمون کرده  این چه وضعشه

طلاق نگرفت راحت شیم😔

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2738
دیگه واسه چی برگشتید ؟  تو حالت عادی دست بزن داره بعد شکایت توقع دارید نزنه ؟

من نمیخواستم التماس کردم مامانمو اما برگشت

عامو مامانت باید طلاق بگیره.

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
مامانتون الان دوباره پشیمون نشده که برگشته ؟؟  الان راضیه ؟

چه میدونم

2706