2737
2734
عنوان

خانما روز عقدتون چه حس و حالی داشتین ؟کیا روز مبعث عقدشون بوده؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 68 پست

من باورم نمیشد فک میکردم الکیه😂

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مجردم ولی انشالله تجربه کنم با ادمی که دوسش دارم😍❤😅

ولی یادمه دختر عمم از استرس انگار تشنج کرده بود

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2728

من استرس زیاد نداشتم نمیدونم چرا ، روز عروسیمم اصلا استرس نداشتم و بهترین روز زندگیم شد واقعا استرس عروسی و خراب میکنه ،دختر خواهرشوهر من استرس داشت حتی فیلماشم خراب شد تو فیلم همش قیافش تو همه مشخصه استرس داره

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

من که گریه کردم ازخوشحالی،چون فکرشم نمیکردیم بهم برسیم،وقتی بله روگفتم شوهرم باچشمای پراشکش نگاه کرد😍منم ناخوداگاه زدم زیرگریه،هنوز فامیلا مسخرم میکنن😕عاشق ندیدن😐

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌

من یه شب قبل ماه رمضون عقد کردم ناراحت بودم. خیییلی چون سر مهریه شوهرم راضی بود داداشش غر میزد بعد که عقد کردیم خیلی خوشحال بودم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2740

عقدم روز تولد پسر خالم بود

ولی عروسیم تولد امام رضا 

از حسم بگم براتون که همه چی هول هولی بود صبح رفتیم ازمایش از اونجا رفتیم نشون خریدیم اومدیم خونه نهار نخورده رفتیم محضر