2733
2739
عنوان

لکه بینی در بارداری توروخدا بیایید

145 بازدید | 29 پست

از صبح لکه بینی داشتم الان ولی هربار میرم دستشویی یه مقدار خون با ترشح میاد ، بنظرتون نشونه بدیه؟؟؟

خطرناکه؟؟؟؟

کسی اینجوری بوده ولی بچش سالم باشه

هفته هفتمم

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سریع برو اورژانس  اصلا طبیعی نیست  تو ۳ ماهه اول خطرناکم هست  شیاف مصرف میکنی؟&nbs ...

نه ، رفتم ولی کاری نکردن گفتن فردا برو سونو بعد بیا

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     
2738
نه ، رفتم ولی کاری نکردن گفتن فردا برو سونو بعد بیا

یعنی دکتر برات شیاف یا قرص یا امپول هم تجویز نکرد؟؟؟؟!!!! 

عجبااا 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
چندهفته ای

هفت

یعنی دکتر برات شیاف یا قرص یا امپول هم تجویز نکرد؟؟؟؟!!!!  عجبااا

ن گف تا سونو ندی کاری نمتونم بکنم

2706