2726
عنوان

لکه بینی در بارداری توروخدا بیایید

145 بازدید | 29 پست

از صبح لکه بینی داشتم الان ولی هربار میرم دستشویی یه مقدار خون با ترشح میاد ، بنظرتون نشونه بدیه؟؟؟

خطرناکه؟؟؟؟

کسی اینجوری بوده ولی بچش سالم باشه

هفته هفتمم

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سریع برو اورژانس  اصلا طبیعی نیست  تو ۳ ماهه اول خطرناکم هست  شیاف مصرف میکنی؟&nbs ...

نه ، رفتم ولی کاری نکردن گفتن فردا برو سونو بعد بیا

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     
نه ، رفتم ولی کاری نکردن گفتن فردا برو سونو بعد بیا

یعنی دکتر برات شیاف یا قرص یا امپول هم تجویز نکرد؟؟؟؟!!!! 

عجبااا 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
چندهفته ای

هفت

یعنی دکتر برات شیاف یا قرص یا امپول هم تجویز نکرد؟؟؟؟!!!!  عجبااا

ن گف تا سونو ندی کاری نمتونم بکنم

2706