2733
2739
عنوان

افت دهن نشونه کروناست ایا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب اول تب و لرز و شبهای دو م و سوم گلودرد بی حالی سردرد سرفه بدترین همین سرفه است داره اذیتم میکنه ف ...

از کی افت زدی؟

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤
2731
فقط همین علایمو داشتین

نه میگم که چار پنج روز بعدش که خوب شد افتم گلو درد و بدن و سردرد داشتم میگم یعنی از اونموقع گرفتم؟

از همین دم نوش های عطاری زیاد استفاده کنین ابنمک هم قرقره کنید خوب میشین من دیر از اینا استفاده کردم هنوز خوب نشدم ولی دوستم تند تند استفاده کرد یه شبه علایم مریضی خیلی کم شد

2738
از همین دم نوش های عطاری زیاد استفاده کنین ابنمک هم قرقره کنید خوب میشین من دیر از اینا استفاده کردم ...

منم خیلی مصرف کردم الان عذاب وجدان دارم میگم نکنه اول من تو خانواده گرفتم بعد به بقیه منتقل کردم خیلی عذاب وجدان دارم

احتمالا همون کرونا س تو بدن هر کسی علایم کم و زیاد میشه و متفاوت

اره میدونم کروناست ولی میگم یعنی اون افتی که چهارده روز پیش دیدم ممکنه از کرونا بوده باشه؟

منم خیلی مصرف کردم الان عذاب وجدان دارم میگم نکنه اول من تو خانواده گرفتم بعد به بقیه منتقل کردم خیل ...

والا منم تا امروز خیلی استرس همینو داشتم چون خانمم بارداره و بچه کوچیک هم داریم تقریبا چند نفر از اعضای خوتوادمون گرفتن ولی خداروشکر فعلا در حد خفیفن

اره میدونم کروناست ولی میگم یعنی اون افتی که چهارده روز پیش دیدم ممکنه از کرونا بوده باشه؟

این عجیبه البته شایدم از این نباشه ولی چون الان علایم دارین احتمالا مرتبط باشه بهش

2706