2726

نه فک کنم از گرمیه

من بلد نیستم عاشق کسی باشم که اولویتش نیستم؛بلد نیستم چشم به گوشی بدوزم و دلشوره بگیرم. اسمش را بگذارید خودخواهی... ولی من این خودخواهی را به اداهای عاشقانه ای که هیچ احساسی پشت سرش نیست ترجیح می دهم! من برای خودم گل میخرم؛چای دم می کنم؛میز شام می چینم؛اما منتظر کسی نمی مانم؛ نه این که خسته شده باشم اما وقتی دلم برای کسی تنگ شود که دلتنگی اش را باور نمی کنم؛ فکر می کنم که دارم به خودم خیانت می کنم ..تا خودت را دوست نداشته باشی؛ کسی باور نمی کند که هستی و بودنت با نبودنت فرق می کند 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم سه روزه علایم دارم دقیقا یکیش همینه

علائمت چجوریه افت تو دهنت چه شکلیه؟اولین نشونت چی بود

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤
کسی هست اینجا که دهنش افت بزنه از این کوچیکا سر سفیدا که قرمزه دورشون

همسر من داشت ولی علائم دیگه ای نداشت یعنی کرونا بوده🤤

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
دیگه چه علایمی دارین

چن روز افت تو دهنم بود رب انار زدم خوب شد چار روز بعدش علائم دیگم شروع شد و بازم افت زدم یعنی از اون موقع بوده

علائمت چجوریه افت تو دهنت چه شکلیه؟اولین نشونت چی بود

شب اول تب و لرز و شبهای دو م و سوم گلودرد بی حالی سردرد سرفه بدترین همین سرفه است داره اذیتم میکنه فردا میخوام برم تست بدم

وای مکه قبل کرونا افت نمیزدین . چرا  هر چی میشه اول میگین کرونا

چرا من میزدم ولی الان میگم نکنه از کرونا باشه

2706