2737
2734
عنوان

جمعه ی خودرا چگونه گذراندید؟😜

| مشاهده متن کامل بحث + 3861 بازدید | 395 پست
مثل همیشه با غم غصه و تکراری و در اضطراب نتیجی کنکوری ک گند زدم

وای کنکور خیلی مضخرفه خیلی هم استرس داره🙅😒مگه نتایج اومدن؟

میشه برای خودم و خانوادم یه صلوات بفرستین  میسی  ۹\۹\۹۹ بهترین روز زندگیم خواهد بود  مرسی خدا جون  

تاظهر خاب بودیم ظهر رفتیم دعوت مادرشوهر عصر هم رفتیم ی جا خلوت پیدا کردیم سگم نبود ب یاد دوران نامزدیمون قدم زدیم بعد هم منو اورد خونمون

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
در قرنطیه کامل فردا باید برم تست کرونا بدم میترسم از اون میله ای که میکنن تو دماغ😢😢😢

چرا؟ علائمشو داری؟

وای آره منم خیلی میترسم😕

میشه برای خودم و خانوادم یه صلوات بفرستین  میسی  ۹\۹\۹۹ بهترین روز زندگیم خواهد بود  مرسی خدا جون  
2738
چرا؟ علائمشو داری؟ وای آره منم خیلی میترسم😕

اره یعنی الان خوبم علائمم برطرف شده ولی تو خانواده یه نفر مثبت دراومده باید بریم ماهم تست بدیم 

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤
وای کنکور خیلی مضخرفه خیلی هم استرس داره🙅😒مگه نتایج اومدن؟

ن هفتی دیگه میاد از همین الان میترسم میدونم خوب نشده ولی باز استرسشو دارم 

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔
منم دیشب شیفت بودم رسیدم خوابیدم تا غروب دوباره شیفت شبم البته خودم انقد شیفت گرفتم😑

عزیزم خسته نباشی❤

منم کلاس انلاین دارم لعنتیا روز پنجشنبه و جمعه هم دس از سر ما برنمیدارن😢

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...