2733
2739
عنوان

اه دیگه گند زدن به همه چی😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 25 پست

تا جایی که میشه نخرید چیزای کارخونه ای

به شدت مواد نگه دارنده دارن

شکر هم فقط قهوه ای استفاده کنید.یه کوچولو از سفید گرونتره

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
از مواد. غذایی طبیعی استفاده کن من بدنم جوش میزد شدید الان رعایت میکنم بهتر شدم مثل روغن ارده کنجد ...

افرین حالا پفک و ایناهم زیاد مهم نیست اما لواشکم میشه درست کرد من خودم تو خونه درست کردم خیلییی خوشمزه شد با نمک کم

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خریدم تخمه سیاه؟؟

خخخخ 

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2728
منم دیدم اون مستند رو ولی ما رب طبیعی درست میکنیم قندم نمیزنیم فوق العاده هم خوشمزه میشه چرا نخرن؟

نمیدونم والا شاید ماندگاریش کم میشه 

به هرحال اولویت سلامتی مردم نیست گلم تو این دوره که هرکس فکر پرکردن جیبشه مردمم باید خودشون درست کنن و نخرن تا ورشکست شن

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗
از مواد. غذایی طبیعی استفاده کن من بدنم جوش میزد شدید الان رعایت میکنم بهتر شدم مثل روغن ارده کنجد ...

منم روغن كنجد و زيتون استفاده ميكنم رب هم خونگي ميخرم من ازم تنبلي ام حوصله ندارم خودم چيزي درست كنم خانومي هست كه درست ميكنه ازش ميخرم ابليمو هم ميرم مستقيم جلو خودم اب ميگيرن طبيعي

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
الان زنگ میزنم میگم دیگه قند نریزن😑سفارش بعدی😥

فازا ماذا😕

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

والا من نگران اینم که از همه چی میدزدن...مثلا پوفک باز میکنی میبینی فقط باد خالیه😂یا اکسیدان نصف شده ووووووووووووو😐

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
2738
افرین حالا پفک و ایناهم زیاد مهم نیست اما لواشکم میشه درست کرد من خودم تو خونه درست کردم خیلییی خوشم ...

منظورم این بود برای هر چی جایگزین طبیعی هست

بله خوشمزه میشه مامان منم. درست میکنه😍