2733
2734
عنوان

اه دیگه گند زدن به همه چی😒😒

681 بازدید | 25 پست

ببخشید اعصابم خورده😑😑

تولید کننده های مواد غذایی دیگه واقعا افتضاح شدن به همههههه چی انقدر قند اضافه میکنن که دیگه آدم حالش بد میشه🤢😕

از رب و کنسرو و آبلیمو گرفته تا تنقلات 

به همههه چی بیش از حد قند اضافه میکنن 

حتی لواشک شما بخری به شدت طعم شیرین میده😐😑

بعد میگن فشار خون و قند خون ملت چرا بالا رفته😒😒😒

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من لواشک شیرین دوست دارم😁

ولی خب من یه مستند دیدم میگفت اگه قند نزنن مثلا رب

مشتری نمیخره چون طعمش فرق میکنه 

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗

از مواد. غذایی طبیعی استفاده کن

من بدنم جوش میزد شدید الان رعایت میکنم بهتر شدم

مثل روغن ارده کنجد بجای روغن مایع های نفتی

قند و شکر و نبات قهوه ای(از نیشکر ک ی گیاهه درست میشن)

ماکارونی طبیعی

رب طبیعی

خوراکی هم پفک و لواشک و چیپس طبیعی و سالم میفروشن

من خیلی حساسم واقعا میدونم چقد ضرر دارن بخاطر همین خیلی رعایت میکنم

بنظرم چیزایی مثل اب لیمو و رب خودت درست کن

خیلیم کیف میده ادم حاصل کار خودشو بخوره

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗
من لواشک شیرین دوست دارم😁 ولی خب من یه مستند دیدم میگفت اگه قند نزنن مثلا رب مشتری نمیخره چون طعم ...

منم دیدم اون مستند رو ولی ما رب طبیعی درست میکنیم قندم نمیزنیم فوق العاده هم خوشمزه میشه چرا نخرن؟

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
2706