2737
2739
عنوان

جنین سقط شده ام رو دیدم

4422 بازدید | 53 پست

بچه ها من پریشب با خونریزی شدید رفتم بیمارستان و سونو کردن و گفتن جنینت سقط شده و چیزی از ساک بارداری نمی بینیم و فقط یه سری بقایا مونده که اونم دفع میشه ، منتها امروز با صحنه بدی مواجه شدم تو توالت نشسته بودم که دیدم یه چیزی ازم دفع شد چون دکترم گفت ممکنه خودت ببینی یه جسم صورتیه اشتباه کردم و نگاه کردم دیدم لخته خون نیست و چیزی دیگه اس سریع حول شدم سمفونی رو کشیدم الان حالم بده آخه چرا تو دستشویی اون یه انسان بود چرا باید یه موجود این شکلی سقط بشه 😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم☹

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2738

منم واسه خودمو دیدم😔😔😔😔😔😔

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️                                           😎😎

عزیزم چرا نگاه کردی 

دوست من افسردگی گرفت چند مدت 

حالا سعی کن فراموش کنی سختهههه میدونم ولی فعلا به خودت فکر کن و خودتو تقویت کن.

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706