2737
2739
عنوان

جنین سقط شده ام رو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4440 بازدید | 53 پست

سیفون خواهرم

به خودت برس و خودتو تقویت کن خدا بخواد چندماه دیگه میتونی باردار بشی❤

هرچه دادم به او حلالش باد، غیر از ان دل که مفت بخشیدم، دل من کودکی سبکسر بود، خود ندانم چگونه رامش کرد، او که می گفت دوستت دارم، پس چرا زهر غم به جانش کرد...کاربر donna_1988 هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هفته چندم بودی 😔😔😔😢

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
شما هم تو دستشویی دیدی ؟ اینکه تو دستشویی دیدم حالمو بد میکنه 😭

اره من ازش عکس گرفتم زوم کردم ی لحظه وقتی دیدم همه چیش دیده میشه مثل ی انسان کامل نمیدونم یهو چم شد حالم بد شد اصن آنی یهویی سیفون و کشیدم رف بعدش اومدم انقد گریه کردم ک چرا نگهش نداشتم ببرم خاکش کنم همش عذاب وجدان دارم همش میگم اون دنیا حلالم نمیکنه منو نمیبخشه عکسشم میزاشتم جلوم انقد گریه میکردم درددل میکردم ک ببخشه منو .ولی از شانس گندم چندماه پیش مجبور شدم گوشیم و ریست کنم قفل شده بود همه ی عکسام پاک شد اما اصن از جلو چشمم کنار نمیره 

یه زخمایی هستن ک ب جای اینکه پوست و باز کنن چشم و باز میکنن ....
2740
اره من ازش عکس گرفتم زوم کردم ی لحظه وقتی دیدم همه چیش دیده میشه مثل ی انسان کامل نمیدونم یهو چم شد ...

من هم همش فکر می کنم که چرا سیفون رو کشیدم کاش درش می آوردم خاکش می کردم ، راستش شک داشتم که جنین باشه تا اینکه تو نت سرچ عکس جنین هفت هفته رو دیدم که مطمئن شدم جنین بود 🥺

من هم همش فکر می کنم که چرا سیفون رو کشیدم کاش درش می آوردم خاکش می کردم ، راستش شک داشتم که جنین با ...

خیلی سخته من افسرده شدم خیلی تو روحیم تاثیر داشت

یه زخمایی هستن ک ب جای اینکه پوست و باز کنن چشم و باز میکنن ....
شما هم تو دستشویی دیدی ؟

نه من تو دستشویی ندیدم

واسه من یازده هفته بود

الان چهار سال میگذره البته الان یه پسر پنج ماهه هم دارم ولی هیچوت یادم نمیره منم ازش عکس گرفته بودم ولی شوهرم نذاشت نگه دارم خیلی عذاب میبردم خیلی سخت بود واقعا درست یه انسان بود 😔😔😔

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️                                           😎😎
2706