2737
2734
عنوان

وقتي ادما خودشون و گم ميكنن😒

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اصلا تو ابرا پرواز کنن؟! خوبه ک.. دوران نامزدی برای همه آدما همینه.. چون آدم عشق زندگیش و پیدا میکنه و بهش میرسه... بقیه دوران زندگی چون مسؤوليت ها بیشتر میشه اون ذوق و شوق یکم کمتر میشه 

با اينكه خيليا خودشونو گم ميكنن موافقم اما خيليا واقعا وارد يه دوره جديد از زندگي و يه حس متفاوت از زندگي ميشن، اين رو نبايد ناديده گرفت كه ازدواج تحول احساسي ايجاد ميكنه كه بقيه فكر ميكنن طرف خودشو گم كرده. 

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
2731
با اينكه خيليا خودشونو گم ميكنن موافقم اما خيليا واقعا وارد يه دوره جديد از زندگي و يه حس متفاوت از ...

بله همينه ولي بعضيا ك ديگه خدا رو بنده نيستن 

گفت: میشه نری 😪پرسیدم چرا ؟ گفت اخه برنج خیسوندم 😐
چون تمام آرزوهای برخی دخترها تو ازدواج و شوهر خلاصه میشه .البته بعد از یکسال هم دچار روزمرگی میشن ای ...

😂😂واقعا همش يه شبه بخدا بعدش عادي شد از شور و حال در اومدن ميفهمن البته زندگي اين روزا و مردا ي هرزه به يه نخ بنده نبايد جو زده شد 

2740
دوست من عقد کرد تا 1 2 سال بعد ازدواج ی کلااااااااسییییی برامون میذاشت انگار ما کلا نمیشناسیمش.الانم ...

باورش نميشده بنده خدا

اینا دیگه ازدواج کردن و یه پله از موفقیت میدونستن🤣❤🛸

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓

همشم فک میکنن همه میخان شوهر اینارو بدزدن😂

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
دوست من فردای عقدش پیام داد بهم که احساس میکنم بزرگ شدم و رفتارای بچه گونه مو کنار گذاشتم😐😂

چه عیبی داره؟

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2706