2737
2739
عنوان

وقتي ادما خودشون و گم ميكنن😒

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 45 پست

وای چقدر همه دلشون پره تعجب میکنم! ساده بگذرین از کنار این چیزا مگه خوش بودن بقیه به ما ربطی داره؟

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دقیقا 

حساس میکنن چشه بازارو کور کردن با این شوهراشون

جورابه شیشه ایه کرمی و پالتویه خزدار میپوشن خیلی غر غر راه میرن

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
😂😂واقعا همش يه شبه بخدا بعدش عادي شد از شور و حال در اومدن ميفهمن البته زندگي اين روزا و مردا ي هر ...

البته اونی که خوشحاله و روی ابرها هست که به ما ضرری نمیرسونه .ولی وقتی طرف همه را یادش میره و شوهر را فقط میبینه ، به خودش ظلم میکنه .چون آدم نرمال منبع های عاطفی را نباید حذف کنه .آدم هم دوست میخواد هم تخصص و هنر هم خانواده هم تفریحات شخصی و مستقل .وقتی همه را از شوهر بخوای بگیری ، اونم همیشه نمیتونه در اختیارت باشه و به نارضایتی میرسه زن ...

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2731
وای چقدر همه دلشون پره تعجب میکنم! ساده بگذرین از کنار این چیزا مگه خوش بودن بقیه به ما ربطی داره؟

خوش بودن هيچ كس به هيچ كسي ربط نداره ولي جا نگرفته بازي و دلقك بازي و فخر فروشي توهين به ديگرانه 

گفت: میشه نری 😪پرسیدم چرا ؟ گفت اخه برنج خیسوندم 😐
لعنتيا بايد مدال شوهر يابي گردنشون بندازن 😅😂

یه خانمی بود یادش بخیر میگفت درس نمیخونید شوهر کنید به یه موفقیتی تو زندگی رسیده باشید🤣🤣🤣🤣🛸

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓

عزیزم حالا کار به یه عده ندارم که تغییر میکنن ولی وقتی شرایط تغییر میکنه چنین برداشتی دوستان میکنن شرایط تغییر میکنه همیشه کلاس گذاشتن نیست 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2740
یه خانمی بود یادش بخیر میگفت درس نمیخونید شوهر کنید به یه موفقیتی تو زندگی رسیده باشید🤣🤣🤣🤣🛸

حالا دقت كردي زناي ايران بعضياشون با اين همه چس و فيس از همه هم بدبخت ترن ما هيچ كجاي دنيا اين حجم از طلاق و خيانت و كه تو ايران هست مشاهده نميكنيم ا

گفت: میشه نری 😪پرسیدم چرا ؟ گفت اخه برنج خیسوندم 😐
البته اونی که خوشحاله و روی ابرها هست که به ما ضرری نمیرسونه .ولی وقتی طرف همه را یادش میره و شوهر ر ...

خب عریزم خیلیا شوهراشون راضی نیست اوایل زندگی همه زوجها همینطوره 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

بنظر من تا حد زیادی طبیعیه 

بهرحال ازدواج تحول خیلی خیلی بزرگیه توی زندگی و هضم و عادت کردن بهش وقت میبره که میفته توی دوران نامزدی 

یحتمل توام با هیجان و ترسه

البته من مجردم😅

خب عریزم خیلیا شوهراشون راضی نیست اوایل زندگی همه زوجها همینطوره  

بله حرفتون صحیحه

موضوع این نیست که شوهر راضی نیست یا خود دختر راضی نیست .موضوع ،نتیجه ش هست .

انتخاب نادرست هم خیلی تاثیر داره . حرف یکی از مشاورین خانواده بود کامنتم . ما برای زندگی به تمام منابع احساسی نیاز داریم .تفریط تو یک منبع و حذف منابع دیگه باعث میشه به مرور آدم حس زندانی و نارضایتی بگیره

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

نه واقعا اینجوری که میگید نیست.

من هیچ خیری از اقوام و دوستانم ندیدم.همش حرف دراوردن واسم و نیش و کنایه و یاداوری روزای بد و... ررو واسم داشتن.

من با ازدواجم از همه شون بریدم.

چون فقط آزار و اذیت داشتن واسم.

همسرمم از میخاست که تمام وقتمو باخودش باشم.

منم دیدم همراهی بهتر از همسرم واسم نیست.

دیگه دندون لقو کندم و انداختم دور.

فقطم با همسرم هستم همیشه.هردومونم راضی هستیم خداروشکر.

الانم گاهی میبینمشون اقوامو،،بازم کنایه میزنن که شوهرکردی و رفتیییییییی.....

منم باپوزخند میگم هرجا که دلم خوش باشه،،،میرم.

اوناهم در دهنشونو گِل میگیرن

خب موضوع این نیست که شوهر راضی نیست یا خود دختر راضی نیست .موضوع ،نتیجه ش هست . انتخاب نادرست هم خی ...

خب عزیزم اینو قبول دارم ولی همیشه اول زندگی اقایون‌جوزده هستن تا بخوای شرایطو به حالت عادی برگردونی یه یه سالی طول میکشه تو این برهه زمانی خیلیا فکر میکنن طرف خودشو گرفته در صورتی که فقط شرایط زندگی تغییر کرده خودت گیجی 

2706