2737
2739
مگه طلا ضرر هم میکنه؟شاید کوتاه مدت یه مقدار پایین بیاد ولی بلند مدت همیشه سوده ، من که خودم پول دست ...

جدی من 15تومن پس انداز دارم گذاشتم تو بانک ترسیدم طلا بخرم یهو... م م ل ک ت... عوض بشه طلا افت کنه اخه مسگن وقتی.. ا ن ق ل ا ب... شد از بس طلا ارزون شده بیشتر طلا فروشای اون زمان سکته کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی من 15تومن پس انداز دارم گذاشتم تو بانک ترسیدم طلا بخرم یهو... م م ل ک ت... عوض بشه طلا افت کنه ا ...

کی باید انقلاب کنه عزیزم؟ما مردم دیگه ، از این مردم بخار در نمیاد خیالت راحت ، فقط پولت داره تو بانک از ارزش میفته ، من دو ماه پیش میخواستم برای کاری طلا و سکه بفروشم که ده میلیون احتیاج داشتم یه مقدار خورده طلا و یه ربع داشتم کلا روی هم شد ۸،۵ ، شوهرم نذاشته بفروشم خودش بهم پول داد ، الان حساب کردم که اگر بخوام همون ها رو بفروشم فقط دو سه تکه بفروشم ۱۰ تومن جور میشه سکه و یه مقدار طلام میمونه

کی باید انقلاب کنه عزیزم؟ما مردم دیگه ، از این مردم بخار در نمیاد خیالت راحت ، فقط پولت داره تو بانک ...

راست میگی عزیزم فکر کن وقتی سکه 5تومن بود سه تا سکه خریده بودم الان پولم 40ملیون بود که طلا فروشه نذاشت اما حالا پولم همووونه بدون تغییر☹️اینقدر از طلا فروشه زورم گرفت تو دلمو خالی کرد گفت نخر ضرر میکنی😂😂😂

2731
راست میگی عزیزم فکر کن وقتی سکه 5تومن بود سه تا سکه خریده بودم الان پولم 40ملیون بود که طلا فروشه نذ ...

گولشون و نخور دوماه پیش طلا فروشه میگفت اگر میخواهی بفروشی الان بفروش طلا داره ارزون میشه ، شوهرم گفت بیخود میگه بیا بریم میخواد گرون شه الان کلی از شوهرم تشکر میکنم که نذاشته بفروشم وگرنه کلی دلم می سوخت،  البته شوهرم بهم قرض داده پس میدم بهش ولی میگه فعلا نمیخواد بفروشی بذار شاید گرونتر شه

2738

عالیه   

من از اسفند تا حالا حدود هشتصد نهصد تومن سود کردم هر چی تعداد بالا ترذ که بهتر 

ببین یعنی اگه صد تومن تو دستته فوری ببر با هاش طلا بخر همش سوده

میخای یجا صد تومن پول کادو بدی بجاش براشون سکه گرمی بخر پول نگه ندار