2737
2734

سکه پارسیان که موقع فروش کم میشه

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخر از هیچی بهتره بمونه پولت هدر میره

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
یکم کم میکنن. پلاک های یه گرمی بهتره

پلاک کم نمیشه؟ یا نسبت به سکه کمتر کم میشه؟

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2738

اکثر طلا فروشی ها حداقل۵۰ تومن از قیمت خالص طلاش پارسیان رو گرونتر میدن که اون باعث ضرر میشه اما من یه مغازه ای تو شهریار رو میشناسم که فقط رو هر سکه پارسیان ۵ هزار سود میگیره یعنی همون لحظه بری طلا فروشی دیگه ای بخای سکه رو بفروشی ۵ هزار ضرر میدی

خدایا عاشقتم
پلاک کم نمیشه؟ یا نسبت به سکه کمتر کم میشه؟

نه. پلاک موقع خرید اجرت داره ولی شما میتونی کم اجرت پیدا نکنی یعنی گرمی ۲۰به بالا ولی این سکه هارو موقع فروش خیلی ازش کم میکنن بعد برمیدارن

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
2706