2737
2734
عنوان

از خودم متنفرمممم😭

251 بازدید | 24 پست

من افسردگی و وسواس فکری دارم 

۱۸ سالمه و مجرد 

از همه چی میترسم از خودم بدم میاد خسته شدم دیگه هرروز گریه میکنم😭

بابام میگه بیا بریم؟ پیش مشاور خودم خیلی دلم میخواد برم ولی مطمئنم اگه بدم اونجا و از اون طرفم قرار باشه بریم روانپزشک مامانم خیلی نگران میشه😔میدونم مامانم خیلی زجر می کشه مطمئنم از خودم بدم میاد چرا من این جوری شدم

دلم میخواد بمیرم😭

شما بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم با خدا حرف بزن...ازش بابته نعمتایی که داده سپاسگزاری کن....دلت آروم میگره و سبک میشی....منم افسردگی داشتم....الان از موقعی که رابطم با خدا رو بیشتر کردم حالم خیلی بهتره..خداجونم عاشقتم😍

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤

اول که نمیفرستنت روانپزشک مشاوره میشی و ممکنه چند جلسه درمان داشته باشی بدون دارو، خیلی بهتر میشی نگران نباش 

بعدشم هرچقد دیرتر بری خب قطعا حالت بدتر میشه اونوقت مامانت بیشتر ناراحت میشه

تو نخ ما نباش گره میخوری

چرا خودت برایه بهتر شدنت تلاش نمیکنی؟

من چیزایه خوبی میشناسم که به نظرم کمکت میکنه

درخواست میدن قبول کن

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2740

چرا با خودت اینطوری میکنی دختر ، یعنی تو اینجوری بمونی مامانت خوشحال میشه ؟ برو پی درمان ، سردی جات هم نخور پیش پزشک طب سنتی هم حتما برو ، سودای مغزت زیاد شده

قوی باش دنبال درمان برو ، مامان غصه میخوره یعنی چی ، زندگی رو رو خودت نبند تو هنوز اصلا سنی نداری 

عجب 
عزیزم با خدا حرف بزن...ازش بابته نعمتایی که داده سپاسگزاری کن....دلت آروم میگره و سبک میشی....منم اف ...

عزیزم به خود خدا قسم این روزا تنها همدمم خداست😔جز اون هیچ کس رو برای دردودل کردن ندارم هیچ کس 

وقتی تو خونه تنها میشم از ته دلم گربه میکنم و با خدا حرف میزنم میدونم اونم کمکم میکنه همیشه 😔❤ولی...دلم آشوبه