2733
2734
عنوان

من اخر نفهمیدم فرق اینارو تو نی نی سایت😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا ابنا خوبه دیروز با ی زوج رفتم بیرون  دخترع میگفت هشت ساله با هم دوستیم ی ساله زنشم😐برگام ...

دیر زوج شدن خب 😂😂

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
2731
بستگی به ادمش داره یکی دوست پسرش براش ارزشش از شوهرشم  بیشتره یکی ام شوهرش براش یک آدم عادی ام ...

👌

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
ن هنوزم با هم دوستن محرم نیستن ولی میگفت هشت ساله با هم دوستیم ی ساله زنشم فهمیدی منظورشو😐

بله بله🤣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738

یه کاربر بود تاپیک میزد که چجوری قلب شوهرم را تسخیر کنم 

آخرش فهمیدیم عاشق یک مرد زن دار شده بوده 😶

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

والا دوس پسر شخصیه ک با دختره و خانواده ها خبرندارن یا خبردارن ولی هنوز رسمی نشده 

نامزد فاصله بین خاستگاری تا عقده 

بعد عقد هم ک دیگه شوهره

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

خخخخخخخخخ من عاشق اونایی ام ک دوس پسراشونو اینجا تبدیل ب شوهر میکنن، ی کم بگذره کراشم ب اینا اضافه میشه

دنباله دار دنبالتم چقدر کنم دادو بیداد با آسمونم قهرمو الکی بهم قولتو میداد، سرتو ماهو پس زدم آخه میگه اون نمیاد کهکشونا کاری کنید یه شب ستاره من بیاد
این که خوبه، رل و زید و اکس هم به لیست اضافه کن

رل و زید رو یاد گرفتم 

ولی اکس چی هست😲

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2706