2733
2739

🙄

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واییییییی😍حشوش چیه؟ روچی کبابش کردی ما تنور نداریم رو منقلم بلد نیستم مجبورم رو گاز شعله ایی کبابش کنم

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد

نوش جونت

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

مفاهیم غز الا بزرگ بود بهش نمک ولیو زدم بعد حشو براش درس کردم طرز تهیه حشو هم سه تا پیاز رنده کردم وسیر فروانم باش میکس کردم به مقدار دلخواه هرچه زیاد بهتر گشنیز و رب گوجه هم روش گذاشتم با زردچوبه وفلفل سیاه وادویه ماهی ونمک وکمی روغن همه باهم تفت دادم 

2740
منم تنور ندارم کباب پز دارم

کباب پزم ندارم😀حالا کباب پز مثل گاز شعله ایی عمل میکنه یا بهتره از این نطر که می ارزه بخرمش یا نه

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد
مفاهیم غز الا بزرگ بود بهش نمک ولیو زدم بعد حشو براش درس کردم طرز تهیه حشو هم سه تا پیاز رنده کردم و ...

منم جنوبیم اما ما بجا رب گوجه تمر هندی میزاریم یعنی حتما باید تمر باشه