2737
2739
عنوان

کیا با خانواده همسرشون قطع رابطه کردن؟ بیاین بگین راضی هستین یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 43 پست
ببخشید ولی بنده خدا مادر شوهرت اگه در قید حیات باشن خیلی سختشونه

ولی بنده خدا اون مادر شوهرم یه افریته ای هست دومی نداره باعث و بانی خودشه کاری کرد که پدر شوهرم با ما یواشکی حرف میزد نداشت دیگه نزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اگه همسرتون نیاد ناراحت نمیشی چون احتمال زیاد ایشونم نیا با خانواده ات اگه مشکلی ندارید خب با ه ...

چرا ناراحت میشم. نمیخوام سرد شیم. نمیخوام ازم ناراحت شه. فقط میخوام خیلی کمتر برم. نمیدونم چطوری که ناراحت نشه و اونم نخواد تلافی کنه

ما تا الان هفته ای یه شب میرفتیم. بنظرت چطوری ماهی یبارش کنم؟ همسرم هفته ای یه شب خودش میگه بریم.

ما 7 ساله قطع رابطه ایم! هم همسرم هم خودم... خیلی راضی هستم...قرار بود هر روز تو خونم دعوا راه بندازه.... الان شوهرم خیلی راحته پدرشو دراوردن

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2731
اگه قطع رابطه کنی با خانوادش همسرت هم با خانواده تو قطع رابطه میکنه و جز اعصاب خوردی چیزی برات نداره ...

ب نظرم باید رفت ولی قاطی نشد باهاشون چون وصلت کردیم و هر جور باشه ی جوری وصل میشیم بهشون

ب نظرم باید رفت ولی قاطی نشد باهاشون چون وصلت کردیم و هر جور باشه ی جوری وصل میشیم بهشون

بله کاملا درسته 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خوشبحالت من همسرم راضی به این کار نمیشه. اگه بخوام عقط خودم نمیرم

قرار نیست تصمیم بگیرید با هم ..هر وقت خوست بره بگو من نمیام دعوا میشه.... یا اذیت میشم خودت برو..خودش دو بار میره سه بار میره رفت و امدش کمتر میشه چون اونا هم بهش گیر میدن

2738
پسر داری ....... اماده شو پسرتو ده سال نبینی

من😐🥴🥴🥴

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
ما 7 ساله قطع رابطه ایم! هم همسرم هم خودم... خیلی راضی هستم...قرار بود هر روز تو خونم دعوا راه بنداز ...

خونه مادر خودتون میرید میاید

اگه اره که حسابی خوشبحال شماست

و همسرتون متاسفانه شاید شوهر خ بی باشه ولی پسر خوبی نبوده و مدیریت بلد نبوده

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
خونه مادر خودتون میرید میاید اگه اره که حسابی خوشبحال شماست و همسرتون متاسفانه شاید شوهر خ بی باشه ...

عزیزم روابط همیشه اونطوری که شما فکر میکنید نیست! ما با همه رابطه مون خوب بود... مادرشوهر من خودش اسناد شوهرم رو جعل کرد و به نام خودش زد و جسابای شوهرمو خالی کرد چون بهش اعتماد داشت و بهش وکالت داده بود ..... مادرشوهر پولارو برداشت رفت خارج ... ولی اونجا گیر کلاه بردار افتاد و تمام پولهاشو خورد... شوهر من داشت بخاطر چک های برگشتی زندان میوفتاد ... مادر من طلاهاشو فروخت من هرچی داشتم فروختم دادیم چک های شوهرم... مادرشوهرم  گفت تا زنت رو طلاق ندی سند هارو برنمیگردونم به نامت... البته با من مشکلی نداشت میدونست این کارو شوهرم نمیکنه گفت که نده....که شوهرم بعد 5 سال مجبور شد با شکایت ازش پس گرفت تازه همه رو نه ..فقط اونایی که مدارکش رو داشت ..همه رو دادگاه قبول نکرد!

پس با یه خلاصه قضاوت نکن.... وقتی استارتر میگه میخوام قطع رابطه کنم شما نمیدونی چه اذیت هایی کرده نمیتونی با مادرشوهر خودت مقایسه کنی...

مادرشوهر من یه زن خلاف کاره... یعنی هر کاری از دستش برمیاد...

با برادر خودش دعواش شده بود سر تقسیم ارث با خواهرش تریاک بدن گزاشتن تو مغازش به پلیس زنگ زدن! 

از این خاطره ها هزارتا هست! فقط جزیی بهت گفتم

عزیزم روابط همیشه اونطوری که شما فکر میکنید نیست! ما با همه رابطه مون خوب بود... مادرشوهر من خودش اس ...

اسی مادر شوهر این بنده خدارو ببین

اگه انقدر وحشتناکه قطع ارتباط کن که بعد ها گفتن چرا مثل ایشون جواب قانع کننده داشته باشی

خدایی مادرشوهرتون یه پا گنگستره 

اسی مادر شوهر این بنده خدارو ببین اگه انقدر وحشتناکه قطع ارتباط کن که بعد ها گفتن چرا مثل ایشون جوا ...

65 سالشه اینقدر انرژی داره 100تا جوون رو خسته میکنه..من میگم هایپر بوده نفهمیدن