2726
عنوان

کیا با خانواده همسرشون قطع رابطه کردن؟ بیاین بگین راضی هستین یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 43 پست
قطع رابطه میکنید همسرتون مشکلی نداره حرفی نمیزنه اخه درک نمیکنم چون اگه این موضوع برعکس باشه همسرتون ...

چرا احتمالا ناراحت میشه. ولی بنظرت من چیکار کنم؟ اونجا واقعا معذبم و عصبی و تا چند روز بعدشم همینطور

چرا احتمالا ناراحت میشه. ولی بنظرت من چیکار کنم؟ اونجا واقعا معذبم و عصبی و تا چند روز بعدشم همینطور

ماهی دو سه ساعت زیاد چیزی نمیشه منم خوشم نمیاد ولی می رم دیگه 

😍خدایا مرسی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شرایط تو رو دارم ولی عنوان نمیکنم اصلا راجشون پیش همسرم حرف نمیزنم ک حساس نشه فقط مراسما میرم و زمانی ک دعوتم کنن دیگه بی مورد نمیرم، ولی قطع ارتباط نمیشه چون شوهرم ناراحتم میکنه 

همسرم حتما هفته ای دوسه بارو باید بره. تا الان هردو باهم هفته ای یبار میرفتیم. و میدونم همسرم قبول ن ...

اره کار درستیه

وقتی دو نفر با هم ازنظر فرهنگی تفاوت دارن لزومی بر رفت امد نیست

2728
منم شرایط تو رو دارم ولی عنوان نمیکنم اصلا راجشون پیش همسرم حرف نمیزنم ک حساس نشه فقط مراسما میرم و ...

ما تا الان هفته ای یه شب میرفتیم. بنظرت چطوری ماهی یبارش کنم؟ همسرم هفته ای یه شب خودش میگه بریم.

ما تا الان هفته ای یه شب میرفتیم. بنظرت چطوری ماهی یبارش کنم؟ همسرم هفته ای یه شب خودش میگه بریم.

خونه مادر تو هم هفته ای یبار میاد همسرت؟

اگه نمیاد همین و بهانه کن هر چند بار خونه مادرت میاد تو هم برو

من کاری بهشون ندارم سنتی هستن عقایدمون فرق داره 

بهم زنگ نمیزنن و...

ولی سه ماه یه بار میرم

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

خب اگه همسرتون نیاد ناراحت نمیشی

چون احتمال زیاد ایشونم نیا با خانواده ات

اگه مشکلی ندارید خب با هم صحبت کنید

ولی یکم نسبت بهم سرد میشید

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
10ساله قطع رابطه آیم حتی شوهرم هم نمیره پسرم هم اونا رو نمیشناسه 10  سالشه

ببخشید

ولی بنده خدا مادر شوهرت

اگه در قید حیات باشن خیلی سختشونه

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

اگه قطع رابطه کنی با خانوادش همسرت هم با خانواده تو قطع رابطه میکنه و جز اعصاب خوردی چیزی برات نداره 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706