2733
2734

باید بری مشاوره

ولی هی به خودت بگو کار اون بد بوده توش شکی نیست ولی من انقدر ارزشم زیاده که فکر نکنم بهش و اعصابو روح خودمو بابتش خراب کنم

و اینکه اگه بچه داره تو رو خدا ۲ راه بیشتر نداری

یا جدا شووووو یا زندگی میکنی درست زندگی کن

نه که زندگی کنی بعد هی بگی شوهرم فلان بود، باباتون بده عالم بود، من به خاطر شماها زندگی کردم، کسیو نداشتم پشتم باشه زندگی کردم، قراره زندگیو به خودتو بچه هات کوفت کنی جدا شو

اینو کسی میگه که نادرش زندگی کرده ولی تا الان که ۲۸ سالمه هر روز سرکوفت بابامو زده تو سر ما یچه ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرتون بیای خونه خودت و ببینی شوهرت با زن داداشش رو تختت دارن س ک س میکنن رو میشه فراموش کرد؟&nbs ...

ببین این فراموش که نمیشه هیچ میکنتت یه آدمه کینه ای...درمونشم فقط اینه یه شب دونفره یه شام عاشقانه که توش مرگ موش میریزم تااون شام ازچشاش بزنه بیرون مرتیکه ی خر

میگن باکسی که عاشق بوده واردرابطه نشین بوی معشوقه اش که بیادمیزنه زیرهمه چی😭😭😭😭
آنقدر فجیع باشه نه  ولی مشکل من فرق میکنه

تو چی دیدی 

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋
باید بری مشاوره ولی هی به خودت بگو کار اون بد بوده توش شکی نیست ولی من انقدر ارزشم زیاده که فکر نکن ...

ممنون عزیزم.

چشم 

من نمی‌خوام برم.میدونم کارش اشتباه بوده و بدبخت ترین شکل ممکن اینه من نمیتونم بدون اون زندگی کنم.

الان میریزم سرم اینجا می‌دونم ولی نمیتونم از دستش بدم حالا یا احمقم یا خنگ

2738
توام دیدی؟ 

آره کاش ميمردم ولی اینو نمی دیدم اگه باردار نبود حتما خودکشی میکردم هرچند الانم زنده نيستم

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋

ببین عزیز من اینو بارها هم گفتم بازم میگم 

خیانت تا ابد فراموش نمیشه 

شاید بخشیده بشه 

شاید کمرنگ بشه 

اما فراموش هرگز 

در بهترین حالت ممکن شما اگر همسری داشته باشه بخشنده شمارو میبخشه و ب زندگی ادامه میده 

اما هربار ک یادش میاد با خودش میگه مگه من چی کم داشتم 

خیانت شک خودخواهی عصبانیت و خشم 

اینا همه ریشه زندگی رو میپوسونه

و پاییز،بهاریست که عاشق شده است...🍁🍃❤
یعنی دارم داغون میشم. وقتی دیدمشون برگشته میگه من نمیخواستم بعد مرگ داداشم زنش زیر کسی دیگه بخابه. ص ...

وای خدای من امان از اين صیغه کاش زنا کنن اما نگن صيغه

2706