2733
2734
یعنی دارم داغون میشم. وقتی دیدمشون برگشته میگه من نمیخواستم بعد مرگ داداشم زنش زیر کسی دیگه بخابه. ص ...

شما به نظر خودت چه راه حلی داری وفتی شوهرت انقدر وقیحه؟

حتی زن داداشش هم یه حیوون پسته که اومده وسط زندگی یه مرده زن دار اونم فامیل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیانش در چه حد بوده؟ چیزی دیدی ازش؟ چند وقته زندگی کردی؟

یکسال و سه ماه و هشت روز 

چت کردن گاها و دیدن در حد ده دقیقه

خودش اعتراف کرد که اشتباه کردم دیگه نمیتونم ادامه بدم

2731
یعنی دارم داغون میشم. وقتی دیدمشون برگشته میگه من نمیخواستم بعد مرگ داداشم زنش زیر کسی دیگه بخابه. ص ...

چقدر عوضیه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

الانم باهمن؟ چرا جدا نشدی گلم؟

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2740
تو چی دیدی؟ تعریف کن

من بهش شک کردم شماره زنو بهم داد از طرف شوهرم بهش پیام دادم فهمیدم اون چیزی رو که نباید،کاشکی بمیرم و راحت شم زنه ده سال ازمن بزرگتره

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋
جدا بشم چیکار کنم. ن پشتوانه ای. ن حمایتی. بیشتر بدبخت بشم؟ 

اون دوتا هنوز باهمن ؟ 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2706