2733
2739
عنوان

شوهرم گفت من احساسی بهت نداشتم و ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2484 بازدید | 79 پست
خب مشاور چی گفت یعنی نمیشه تلاش کنی عشق بوجود بیاد بینتون؟؟؟ اگه میبینی سرده و فایده نداره باهاش منط ...

گفت یه جلسه دیگه باهاش صحبت میکنه.و بعد بهم میگه. اما گفت از الان فکرتو کن اگه حس عوض نشد میتونی باهاش زندگی کنی؟ و گفت توی ایران آسیبهای طلاق واسه زن خیلی بیشتره به اونم فکر کن.

راه درست چیه

راه درست اینه پاشی خودت و جمع و جور کنی بجای گریه کردن

ی مقدار سر حال شی بعدش یه جلسه بشینی با شوهرت صحبت کنی ببینی چیا میگه چه چیزایی میخاد 

بعد صحبت اگه گفت میخوادت و دیدی راه داره به تفاهم برسین که بمون و درست کنین رابطه رو

اگه ن ی مدت از هم دور بمونین تا بتونین منطقی فکر کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راه درست اینه پاشی خودت و جمع و جور کنی بجای گریه کردن ی مقدار سر حال شی بعدش یه جلسه بشینی با شوهر ...

میگه من ازت هیچی نمیخوام. فقط میمونم تا زندگی تو رو هم خراب کنم. چون زندگی من با این ازدواج خراب شده.

میگه فکر کردم عشق به وجود میاد ولی نیومد

منم مثه شوهرت هستم.

ازدواجم از روی منطق و عقل بود.

فکر کردم بعدش عاشقش میشم، ولی هیچ حسی بهش پیدا نکردم.

صرفا فقط زن و شوهریم.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

خب تا کی میخوای گریه کنی جانم

خب طلاق مکروه ولی وقتی تلاشتو کردی  

خودتون توافقی تموم‌کنید

بهتر از زجر بی‌پایان

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2738
گفت یه جلسه دیگه باهاش صحبت میکنه.و بعد بهم میگه. اما گفت از الان فکرتو کن اگه حس عوض نشد میتونی باه ...

نمیشه ک بخاطر اسیب های بعد طلاق از جدایی بترسی و اینجوری بی عشق سر کنی اخه خیلی سخته تو ک بچه هم نداری بخاطر بچه تحمل کنی،،،با شوهرت حرف بزن مرگ ی بار شیون ی بار ،،والا ناز میکنه این شوهرتم عجبا بگو چ مشکلی دارم دوست داری چجوری باشم ک نیستم

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
گفته من هیچ مشکلی باهاش ندارم. دختر خوبیه .فقط دوسش ندارم.

بگو روز اول کور بودی پس چرا اومدی خاستگاری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
گفت یه جلسه دیگه باهاش صحبت میکنه.و بعد بهم میگه. اما گفت از الان فکرتو کن اگه حس عوض نشد میتونی باه ...

مشاور درست گفته ولی اون چیزی که ما تو جامعه دیدیم مطلقه ها خیلی راحتر از مجردها ازدواج میکنن

وفای تو را نازم ای اشک غم  که در دیده عمری تو را دیده ام

چرا ته دلت رو خالی میکنه؟حالا هر چقدر هم طلاق سخت باشه زندگی با کسی که رسما میگه بهت حسی نداره جهنمه!!!چند سالته؟

خوب بهت حسی نداره الان بهت ظلم میکنه؟

یا کم محلی ؟؟

علاقه نداشته ولی میتونی تو یک تایمی تست کنی به خودت علاقمند ‌کنی 

خیلی این مدت بهش محل دادی و علاقه نشون دادی؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2706