2737
2734

این استارتر در تاریخ 26خرداد تاپیک زده که خواهر شوهرم خیلی به شوهرش محبت میکنه... 

ینی شوهر داره استارتر😊

و بعد، سه ماه بعدش تاپیک زده که خواستگارم خیلی خوشتیپه ولی مشکل اینجاس که نامزد داشته قبلا و طلاق داده!!😐

حالا سوال اینجاس که تو چرا ملت رو سر کار میذاری!؟!؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اگه خود شما به جای اون خانم بودید باز هم همین حرف رو میزدید؟ همیشه همینه مرگ فقط برای همسایه خو ...

نه عزیزززم اون خانم عفریته و جادوگر و .... نیست و هیچ کار اشتباهی هم‌ نکرده اما با تجربه ایی که داره باید بدونه این ازدواج به صلاح خودش و اون اقا نیست

دقیقا،،،برای مردم نسخه میپیچن حالا اگه داداش خودشون بود فقط بیا و ببین

اصلا این که میگن به شما مخصوصا مادر و مادربزرگش مربوط نیست رو‌ قبول ندارم..اونا باید راهنمایی کنن ...اینطور وقتا ادما بی عقل میشن...

2731

نره خر . و حرفایی ک به داییتون گفتید زشته 

ولی دوستان چرا یکجانبه برخورد میکنین!؟

اون خانوم بچه داره 

پسر هم هستن ..

پسرها کلن با شوهر مادراشون مشکل دارن نمیسازن 

بعدشم 

دایی ایشون ازدواج نکرده یهویی داره ازدواج میکنه با مخالفت خانواده 

یهویی میخواد بابای دوتا بچه شر و شیطون ک بابا بالاسرشون نبوده چندوقتی  باشه 

اون خانوم با بدبختی زندگی کرده و تلاش کرده طلاق گرفته ؛ الان بازم داره میره ی خانواده ای ک نمیخوانش 

بنظر من ازدواج اشتباهه اگر بخوام منطقی بگم

ولی دایی شماهم سنی نیست ک بگیم هوسه یا گولش زده 

عاشق شده ؛ کسیم ک عاشق باشه از پس همه چیز برمیاد

شما مخالفت کنین اصرار کرد اجازه بدین و به خوبی و خوشی زندگی کنین  ♡

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
2740
عمدن این تاپیک رو زدی که پر بازدید بشی با اون لحن بیان سطح پایین و کوچه بازاری منم عین خودت بخوام ب ...

بخدا عقلش نمی رسه ما یکی داریم این کار کرد چی بگم پسر عموم افسرده  بی حوصله شده  بعد سه ماه طلاق گرفتن

📌متولد ۷۷ نیستم 

درسته در نظر خانوادش پسند نیست.ولی ثواب هم داره.بچه ها رو بزرگ می‌کنه.فرزند خواندش میش

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
این استارتر در تاریخ 26خرداد تاپیک زده که خواهر شوهرم خیلی به شوهرش محبت میکنه...  ینی شوهر دا ...

😑خاک تو سر عقده ایش

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

چرا گذاشتین سنش بره بالا تا الان مجرد بوده بنده خدا از سر ناچاری خب بایست زودتر براش استین بالا بزنید تا کارش به اینجاها نکشه

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
چقد لحن کلامتون زشته 😐 دایی تون وضعیت خانم رو دیده ...  اگه داییت دوتا پسر داشت و میخواس با ...

نمیدونم اگر جاهاعوض میشد

البته عذرخواهی میکنم قبلش از همتون

اگر جاهاعوض میشد داییش خانم بود قطعا یه دختر ترشیده حساب میشد واون خانم آقاحتما میگفتن یه چیزه خوبی بوده ک داره زنش میشه مثلا پول یا اخلاق یاظاهر

ودرآخرمیگفتن چون ترشیده است مجبوره خاستگار نداره زن این شده 

ودرآخرمیشد یه زن خوبی ک داره واسه بچهای دیگری مادری میکنه

هرچند گفتم درست وغلطتش رو نمیدونم 

ولی خاک برسر جامعه ماک اینقدر بیچاره ایم اینقدر بدبختیم عقب افتاده وجهان سوومی ک میگن مااییم

2706