2733
2734
خیلی هم ربط داره زن و شوهر باید هم کفو باشن . داداش خودتونم بود میگفتین به ما ربطی نداره؟مشاوره هم ب ...

اره ولا یکی از آشناهامون این کار کرد بعد سه ناهرطلاق گرفت گفت نمی تونستم بچه ها رو تحمل کنم خودش مجرد بود اول گفتن نکن این کار گفت خودم می کشم عمو عمه خاله دایی گفتن نکن گوش نداد الان پسره افسرده شده

📌متولد ۷۷ نیستم 

عمدن این تاپیک رو زدی که پر بازدید بشی با اون لحن بیان سطح پایین و کوچه بازاری

منم عین خودت بخوام بگم سرتو از تو ک...زندگی مردم دربیار به شماها هیچ ربطی نداره بچه ۱۸ ساله که نیس حتما چیزی توی اون زن دیده شاید مثل شماها خاله خان باجی و خاله زنگ و بی ادب نیست

مخالفی با نظرم ریپلای نکنننن خانوم محترم و با شخصیت💞هر روز برای هدفم میجنگم، اینگونه هر روز نزدیک و نزدیک تر میشوم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوال اینجاست که به بقیه چه ربطی داره اگه خود داییت با شرایط اون خانم مشکلی نداره؟  مطلقه چه کل ...

مطلقه هم از صيغه طلاق هست ديگه به معناي جدايي

اصلن كلمه بدي نيس يعني كسي كه طلاق گرفته 

بعضيا تبديل به فحشش كردن 

2731
همینا که میگن ازدواجشون به خودشون ربط داره اگه داداش خودشون بود خودشونو میکشتن مطمئنم 

نه نمیگفتیم ازشون حمایت هم کردیم

مسئله اینه دایی ایشون با تربیتی که والدینش دادن داره این خانم رو انتخاب میکنه

آدم بالغی هم هست 

میشه مخالف یا موافق بود ولی نمیشه بجای یه آدم بزرگسال تصمیم گرفت 

😁

به نظر منم این ازدواج درست نیست . زن و شوهر باید هم کفو باشن . بهتر برن‌مشاوره 

نمی دونم چرا تو نی نی سایت انقدر جبهه گیری هست و تا یه نفر این موردها رو مطرح میکنه ، همه طرفداری میکنن.

اون خانم حق زندگی داره و طلاق اصلا بد نییت اما با یه نفر با شرایط نزدیک به خودش

به نظر منم این ازدواج اشتباهه چون هیچ سنخیتی بین زن و مرد نیست و وجود اون دوتا طفل معصوم شرایط رو بدتر میکنه ولی اسی جان شما هم سعی کن آروم تر و درست تر صحبت کنی عزیزم واژه‌های که به کار بردی در شان یه خانوم نیست گلم

بعد از اینکه اون زن بخت برگشته رو وابسته کرد و ازش استفاده شو کرد ولش کنه هان؟!  شیطان این کام ...

باشه من شیطانم تو فرشته ای ولی منظورم اینه که دو طرف با هم آشنا شن ببینن اصلا میتونن با هم کنار بیان یا نه؛ چه داییشون چه اون خانوم و بچه هاش

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔

حالا اگه خود شما به جای اون خانم بودید باز هم همین حرف رو میزدید؟ همیشه همینه مرگ فقط برای همسایه خوبه الان اون زن یک عدد جادوگر و عفریته و زن نقطه چین هست که با هزار ترفند و کثافت کاری دایی شما رو گل زده و فریب داده 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..

روحیاتشون باید باهم جور در بیاد فقط این مهمه

ی مدت با پسراش در ارتباط باشه تا متوجه بشن میتونن کنار بیان یانه

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

یادمه یه بار تاپیک زده بودی چرا خواهرشوهرت به شوهرش محبت می‌کنه و به شدت حسودی می‌کردی.

باز یه تاپیک زدی در مورد خواستگار

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
بگید یه مدت محرمیت بخونن ازدواج نکنن با هم باشن بره بیاد خودش سیر میشه سختیاشو میبینه پشیمون میشه

الله اکبر ..

مگه اسباب بازیه ؟

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
2706