2733
2734
من مجردم اما از رفتارهای عجیب خانواده دوستانم، همسراشون و خودمون از نظر عروسمون میخوام بگم 😊 خا ...

اخه علتش چیه 

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
اینکه عروس جلو پدر شوهر روسری سرشه عجیبه به نظر شما؟😲

خب محرمه  اشکالش چیه حالا اون هیچی چیزی نمیخورن کجای دلم بذارم

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه عادت بد دیگشونم اینه که جلوی اقایون راحت درمورد پریودی و سایز سینه و رابطه ی جنسی صحبت میکنن کلن ...

من این عادتو جلوی دایی ها عمو ها و حتی پدرو پدر شوهر هم دارم و حتی داداشااااام 

حتی جلوی بابام پامم دراز نمیکنم 😶

2728
از نظر عروسمون هم این رفتارمون عجیبه که اگه مهمون داشته باشیم هر تعداد خانواده که باشند باید از غذای ...

من خودم معمولا این کارو میکنم میگم طرف خسته میره دیگه فکر وعده بعدی نباشه. ولی جاریم خیلی بدش میاد دیگه به اون چیزی نمیدم ببره

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
خونواده ی خودم عادت بدشون اینه ک پدرو مادرم  زیادمنوداداشمو سوال پیچ میکنن عادت خونواده شوهرم ...

واااای مثل خودمی😶

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2738
من هیچکس رو ندیدم جلو پدرشوهرش روسری سرش نکنه حتی اگه فامیلش باشه . مگه پدر شوهر محرم میشه؟؟؟

انصافا راست میگی؟؟؟ واقعا نمیدونی پدرشوهر محرمه؟؟؟؟ 

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
خب محرمه  اشکالش چیه حالا اون هیچی چیزی نمیخورن کجای دلم بذارم

اینکه نمیخورن عجیبه . ولی فک نمیکنم پدر شوهر محرم باشه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
من هیچکس رو ندیدم جلو پدرشوهرش روسری سرش نکنه حتی اگه فامیلش باشه . مگه پدر شوهر محرم میشه؟؟؟

بله پدر شوهر محرم هست.

من جلوشون روسری نمیپوشم ولی لباس های بلند و گشاد میپوشم.

الحمدلله علی کل حال
2706