2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عادت عجیب خانواده خودمون

کلا راحتیم پیش هم از نظر حجاب...مثلا من پیش داداشام و بابام یا تاب شلوارک میگردم

یبار به مادرشوعرم گفتم هنگ کرده بود 🙄.

خیلی بهم محبت میکنیم 

مثلا یبار مامانم پیش مادرشوهرم و پدر شوهرم بابامو با فلانی جان صدا زده بود اونا رفته بودن کلی خندیده بودن😕کلا بویی از محبت ندارن

تو خانوادع شوهرم احترام چیز بی معنی ای هس

💙کنکوری1400✌🤓
ماچای فلاسکی برا مهمون را توهین میدونیم

اره عزیزم‌ماهم راستش همینطور 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2731
یه درصد تو احتمال بده بیان کارای عجیب غریب خانوادشون رو بگن،،،چون خودشونم اونجا بزرگ شدن دیگه !!!!!ن ...

نه بخاطر این نیست، چون خودمون این کارارو میکنیم برامون عادی شده  بعد هرکیو ببینیم مثلا یه عادت خاصی داره برامون تعجب برانگیره

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

خونواده شوهر من کلا ۴ مدل غذا بلدن درست کنن، خیلی برام عجیبه عایا دلشون نمیره؟

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
آبغوره میریزن تو آش رشته مث سس

یه بار جایی مهمان بودیم،تو اش لبو که بهش اش ترش هک میگیم ریختیم خیلی خوشمزه شد،انقد خوشمون اومد که هی میریختیم!اخر صاحبخونه گفت اشو دارید با ابغپره میخورید یا ابغوره رو رو با اش میخورید!اینطوری فایده نمیکنه ابغوره رو بریزید تو کاسه روش اش بریزید بخورید😄😄

2740

عمو شوهرم با پدرش و با همه بچه هاشون، فرزند پسر منظورم هست وقتی میرن دستشویی تا یکساعت اون تو میمونن 😂😂😂😂تازه افتخار میکنن 😂😂 زن و دختراشون میگن و می‌خندن از خاطراتی که اسهال داشتن و پدر یا برادرشون تو دستشویی بوده 🤣🤣🤣🤣 حالایه آدمهای متشخص و پولدار و سرشناسی هستن که نگو 😂😂فکر کنم دستشویی رمز موفقیت شون هست 😂😂😂😂 شوهرمو من نمی‌ذارم زیاد بمونه  صداش میزنم میارمش بیرون🤣🤣🤣 اما بازم یه 10 الی 15 دقیقه ای میمونه 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

یبار جایی دعوت بودیم بعدش میوه را آوردن چاقو نبود من و شوهرم نیگاه هم میگردیم که یکی مون بگه چاقو صاحب خونه با زنش اومدن برداشتن زدن به دهان 😂😂😂 به ما گفتن تعارف نکنید بفرمایید 😂😂😂 غریبه بودن فامیل نبودن مال یه استان دیگه 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
عمو شوهرم با پدرش و با همه بچه هاشون، فرزند پسر منظورم هست وقتی میرن دستشویی تا یکساعت اون تو میمونن ...

پادرد و کمر درد نمیشن آخه😣

باید خیلی توالتاشون لاکچری باشه پس😐

2706