2752
2734
همشون صبح هاقبل از اینک صبحانه بخورن کتاب میخونن / وگرنه مغتقدن نباید صحبت کنن . و همشون گیاهخوارن

چه عادت جالبییی😍😍

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
پادرد و کمر درد نمیشن آخه😣 باید خیلی توالتاشون لاکچری باشه پس😐

حالا همه شون قد بالای 185 و وزن بالای 90 😂😂😂 توالت لاکچری هیچ فرقی نداره همه اش یه سنگ توالت فرنگی هست تازه اکثرا توالت معمولی دارند جز یه چند نفری شون 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من مادرشوهرم و مادرش سر سفره به محض اینکه غذاشون تموم میشه آروق میزنن جالبه مرداشون هیچکدوم این حرکت رو نمیکنن فقط مادرشوهرم و مادرش اینجورین😷😷

مادرشوهرم تو جمع هرچی لای دندونش باشه دست میکنه دهنش درمیاره😩

دستشویی میره با خیال راحت میگوزه سروصدا میکنه قشنگ صداش تا خونه میاد بعد میاد بیرون اصلا به روی خودش نمیاره ما همه میخندیم 

شوهرم دیروز میگفت پسر نباید جلو پدرش بچشو بغل کنه و باهاش بازی کنه یجور بی احترامیه 😶

بزرگ ترهای ماهم این عقیده رودارن البته پدرومادرامون پیش پدرمادروبزرگترای دیگه زیادبچه روبغل نمیکردن وقربون صدقه اش اصلانمیرن خیلی بدمیدونن ولی الان بانسل جدیدیکم قبحش ریخته

میگم لاکچری باشه حداقل دلشون نپوسه😂😂

آره 😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
پدرشوهرم جیگر خام میخوره😭😭😭😭🤢🤢🤢🤢🤢

منم خیلیارو دیدم که میخورن. خودم یه بار. نیم پز ادویه دار خوردم خوشم اومد😁

کنار تو فقط اروم میشم👩‍❤️‍👨پر از دلشوره ام هرجای دیگه... 🎵
راستش عزیزم خودشون میگن شستشوی مغزی میشن بچه هاشون یا خودشون اگه تلویزیون ببینند یا روزنامه بخونند.. ...

اینا اهل بهشتن....فکرکنم مستقیم میرن بهشت.....چون نه گناه کردن نه گناه دیدن....😞

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
[QUOTE=156023713]بزرگ ترهای ماهم این عقیده رودارن البته پدرومادرامون پیش پدرمادروبزرگترای دیگه زیادب ...

نمیدونم من هرموقع جلومادریاپدرم بیشترپدرم وپدرشوهرم ذوق بچموکنم حواسم نباشه کلی خجالت میکشم 

2706