2733
2739
عنوان

دوستان کنکوری و پشت کنکوری بیاییین به سرعت 😀💕

| مشاهده متن کامل بحث + 4719 بازدید | 134 پست
پیاما خوندم فکر کنم هر چی بود گفتم عزیزووم😅😂🍂😁  من خودم چون دهمو گذروندم اینا نکاتیه که وا ...

جان جان یازدهمی هستی ؟ منم یازدهیمم

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
من کُل تابستون روی کتابا تحقیق کردم  شیمی خب معلومه ک مبتکران  دینی رو نمیخواد بزنه تست ...

زبان مبتکران مولفش شهاب اناریه درسته؟! تعریفشو زیاد شنیدم 

دینی اره این دو سال با تستای تو گوشی سر کنه خوبه و فقط سال اخر جامع بگیره👍

و در اخر مرسی بابت راهنمایی هات عزیزم💕

من عاشق صفرم!شاید بی ارزش به نظر برسه ولی در واقع قدرت مطلقه!میتونه به یه عدد ارزش بده یا همه چیو ازش بگیره! قدرت پول به رقم اولش نیست به تعداد صفرهای جلوشه... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم کتاب کامل هم داره  0ون من بیشتر گاج گرفتم از نشر الگو خبری ندارم ولی کتاب کامل هم دارا& ...

اها مرسی💕

من عاشق صفرم!شاید بی ارزش به نظر برسه ولی در واقع قدرت مطلقه!میتونه به یه عدد ارزش بده یا همه چیو ازش بگیره! قدرت پول به رقم اولش نیست به تعداد صفرهای جلوشه... 
زبان مبتکران مولفش شهاب اناریه درسته؟! تعریفشو زیاد شنیدم  دینی اره این دو سال با تستای تو گوش ...

اره عزیزم قربونت 💙

دعا کن منم سال اول کنکورم قبول شم 🤣 رقیب خواهرت نشم 

2728
منم معدل نهمم ۲۰ شد حتی ترم اول دهم هم ۲۰ شدم ولی سطحم ضعیفه چون دبیرای خوبی ندارم ..و ترم دوم شُل گ ...

من نمیزارم شل بگیره👍😀🖐️

مدرسش دولتیه!!! مدرسه شما چطور؟ 

بعد پاسخ نامه سوالات رو هم داره سیر تا پیاز؟ 

پارسال روزی 6 یا 7 ساعت مطالعه میکرد 

امسالم همونه تقریبا ولی چون اول ساله و درسا کم روزی 4 5 ساعت میخونه و البته قراره کم کم این ساعتو ببریم براش بالا

اره واقعا منم بخاطر جوگیری در سال دهم و یازدهم تو دوازدهم کم میاوردم😑سال بعد کنکورم که لازم به ذکر نیست/:

ازمون های قلمچی میگن سطحش بالاتر از سوالات کنکوره! شما آزمونهای گزینه دو رو زدین تا حالا؟! میگن نزدیکتره به کنکور

نخر  زیست جلال موقاری بهترینه تازه رایگان هم هست  اقای ایروانی رو نمیدونم  ولی حرف ...

عزیزم اقای دکتر ایروانی که لینک کانالشو گذاشتن رایگان بود

اما شما هم میشه اگر کانال تدریسای اقای جلال موقاری رو داری برام بفرستی.... مقایسه کنیم ببینیم کدوم سطحش با خواهر من جورتره🙃💕

نمیخواد عادت کنه عزیزم  خیلی سبز و میکرو بگیرین  خیلی سبز اول بزنه  ببینید قلمچی د ...

اره عزیز میدونم چی میگی 

من الان بیشتر از اون پیگیر کتاباش شدم.... ان شاالله اگر وسع مالی مون رسید دوتاشو میخریم نشد از توی مجازی براش تست پیدا میکنیم در کنار خیلی سبز👌

اره عزیزم قربونت 💙 دعا کن منم سال اول کنکورم قبول شم 🤣 رقیب خواهرت نشم  

ان شاءالله عزیزم که شما و همه کنکوری ها به خواسته هاتون برسین💕🙂😄

واسه چه رشته ای میخونی گلم؟ 

2738
خخخ سه ساعت خندید فقط😐😂 ولی فک کنم یه تکونی تو تفکراتش به وجود آمد مرسی عزیزم کمی سر به راه شد😍 ...

دیگه با چاشنی خنده گفتم ک نترسه اولش و کمی سر ب راه بشه😂😂😂😂😂😒😎😅🍁🍂

نومید نتوان بود ز او   دخترِبهارم🌼  زادهء 1فروردین😊🌙 
من نمیزارم شل بگیره👍😀🖐️ مدرسش دولتیه!!! مدرسه شما چطور؟  بعد پاسخ نامه سوالات رو هم داره س ...

اره زدم 

سطحش پایین تره از قلمچی  ولی بودجه بندی قلمچی بهتره

منم دولتیم رفیق ی مدت گیر اینکه دولتیم شل گرفتم 

کلن نزار هیچ خبری برسه بهش 

اصلا نزار راجب کنکور سرچ کنه 

مث من ی وقت بدبخت نشه دور از جونش

اره سیرتاپیاز پاسخنامه اش طولانی و مفصل هم هست بخاطر اینکه آموزشیه کلن

عزیزم اقای دکتر ایروانی که لینک کانالشو گذاشتن رایگان بود اما شما هم میشه اگر کانال تدریسای اقای جل ...

کانالی نیست 

رایگان بود جدی نمیدونستم ..

سایت آلا رو سرچ کن میاره ..

گفتم بگم ک فکر نکنی فقط باید پول بدی 

هدکی پول بیشتری میخواست بهتر درس میده (چون سر خیلیا کلاه رفته)

همه ی چیزو میگن منتها یکی خوشگل موشگلش میکنه مث حرف اخر و با داد و بیداد 

یکیم رایگان و مظلومانه میگه 🤣✋🏻 مث جلال موقاری 

2706