2733
2739

خواهرم امسال دهمیه میخواد واسه دروس تخصصیش به ویژه زیست کتاب تست بخره منم خودم رشتم تجربی بوده ولی نظام قدیم بودم و زیاد از وضعیت کتابای جدید خبر ندارم 

اگه میشه لطف کنین بگین بین کتاب نشر الگو و خیلی سبز و گاج میکرو نقره ای کدوم بهتر و کابردی تره واسه زیست؟ چرا؟ کتاب بهتری میشناسین چه واسه زیست چه واسه باقی دروس لطفا معرفی کنین ممنون میشم عشقولیا😍💕

من عاشق صفرم!شاید بی ارزش به نظر برسه ولی در واقع قدرت مطلقه!میتونه به یه عدد ارزش بده یا همه چیو ازش بگیره! قدرت پول به رقم اولش نیست به تعداد صفرهای جلوشه... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خب خب وایسا دست پر اومدم 

مرسی عزیزدلم هستم😊

من عاشق صفرم!شاید بی ارزش به نظر برسه ولی در واقع قدرت مطلقه!میتونه به یه عدد ارزش بده یا همه چیو ازش بگیره! قدرت پول به رقم اولش نیست به تعداد صفرهای جلوشه... 
هرکاری میکنه مشت کنور نمونه ما پشیمونیم

منم پشیمونم الانم هیچی به هیچی😔

2740

من خودم برای هر پایه برای زیست از سیر تا پیاز دهم استفاده کردم هم برای امتحان خوبه هم برای کنکور هم برای درسنامه مه های خوبی داره که برای کنکور هم می شه تمام نکات هم توشه 

من که راضی ام 

برا دهم

زیست خیلی سبز این برای دهم واقعا کامله

شیمی همون خیلی سبز اگه سطح بالا مبتکران

فیزیک میکرو گاج و خیلی سبز 

ریاضی بستگی ب سطحش و توقعش داره

نومید نتوان بود ز او   دخترِبهارم🌼  زادهء 1فروردین😊🌙 
زیست من میکرو دارم 

شما چندمی هستی عزیزم؟ 

جامع هست یا طبقه بندی شده؟! 

هرسه تاشو بگیره زیست تنها درسیه که باید چند تا منبع داشته باشه

نرخ کاغد متاسفانه خیلی بالا رفته نهایت بتونه دوتاشو بخره.... شما از کدوم منبع استفاده میکردی و بیشتر ازش راضی بودی؟ 

2706