2733
2739
عنوان

دوستان کنکوری و پشت کنکوری بیاییین به سرعت 😀💕

| مشاهده متن کامل بحث + 4719 بازدید | 134 پست
بله از فیزیک واقعه راضی ام همون کتاب رو چند بار خوندم تا به درصدای 80 و خورده ایی هم رسیده 

ممنونم عزیزم😍💕

من عاشق صفرم!شاید بی ارزش به نظر برسه ولی در واقع قدرت مطلقه!میتونه به یه عدد ارزش بده یا همه چیو ازش بگیره! قدرت پول به رقم اولش نیست به تعداد صفرهای جلوشه... 
نه واقعیتش 

میشه یه دور دیگه به صورت کامل بگید چه کتابهایی برای ادبیات داشتین؟! 

من عاشق صفرم!شاید بی ارزش به نظر برسه ولی در واقع قدرت مطلقه!میتونه به یه عدد ارزش بده یا همه چیو ازش بگیره! قدرت پول به رقم اولش نیست به تعداد صفرهای جلوشه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه یه دور دیگه به صورت کامل بگید چه کتابهایی برای ادبیات داشتین؟! 

نشر الگو کتاب های جیبی چهار تا داره خواهرت می تونه اونا رو تهیه کنه که برای قرابت و ارائه و دوتای دیگه یادم نمیاد خیلی خوبه 

اگه هم کامل می خواد چند تا از دوستام گاج رو گرفتن راضی بودن 

2731
نرخ کاغد متاسفانه خیلی بالا رفته نهایت بتونه دوتاشو بخره.... شما از کدوم منبع استفاده میکردی و بیشتر ...

اصلا دوتا نخره

چرا دوتا بخره 

یکی بخره فقط همونو تموم کنه از ۳۰۰ هزار نفر جلو میوفته توی کنکور 

والا بخدا 

سطحش چقدره؟ دبیراش؟

من اعتقاد شدیدی ب سیرتاپیاز دارم 

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
نشر الگو کتاب های جیبی چهار تا داره خواهرت می تونه اونا رو تهیه کنه که برای قرابت و ارائه و دوتای دی ...

ممنون از راهنماییت.... نشر الگو رو معلمشون هم توصیه کرده منتهی نگفته بود که یه جلد کامله یا چندین جلد💕

نشرالگو مزخرف ترینه نخره فعلن البته  من داشتم اصلا نزدمش بس ک سخت بود البته تابستون خیلی سبز خ ...

ممنون عزیزم💕آره خیلی سبزو تصویب کردیم واسه زیست😄

واسه دروس دیگه چه پیشنهاداتی داری؟ 

2738
من خیلی سبز داشتم واسه دهم خیلی راضی بودم 

ممنونم گلم👌💕

اصلا دوتا نخره چرا دوتا بخره  یکی بخره فقط همونو تموم کنه از ۳۰۰ هزار نفر جلو میوفته توی کنکو ...

سطحش که زرنگه معدل نهمش شد 20👌😀

سیر تا پیاز واسه ی کدوم دروس؟ فقط درسنامس؟ یا تست هم داره؟ 

ممنون عزیزم💕آره خیلی سبزو تصویب کردیم واسه زیست😄 واسه دروس دیگه چه پیشنهاداتی داری؟ 

من کُل تابستون روی کتابا تحقیق کردم 

شیمی خب معلومه ک مبتکران 

دینی رو نمیخواد بزنه تست گزینه دو و قلمچی رو دانلود کنه بزنه بستشه 

ببین زیاد بخودش سخت نگیره 

ریاضی = سیرتاپیاز (اگر درسش خوبه و دبیرش مهروماه مهشرترینه جامع بخرین من تک پایه خریدم ضرر کردم نخوندمش)

فیزیک = خیلی سبز ساده (ندربام سخته نخرین واسه تابستون نردبام بخونه) 

عربی= خیلی سبز جامع 

ادبیات= کتاب های دیگه نخرین فقط میکرو  جامع رو بخرین اگر تست دیگه میخواست از توی اینترنت دربیاره چون گرون میشه هی کتابای جدا بخرین 

تابستون یازدهم اونوقت میتونی هفت خوان یا نشرالگو بخرین مبحثی )

زبان هم مبتکران جامع اگر سطحش ضعیفه گاج خوبه براش

ممنون از راهنماییت.... نشر الگو رو معلمشون هم توصیه کرده منتهی نگفته بود که یه جلد کامله یا چندین جل ...

فک کنم کتاب کامل هم داره 

0ون من بیشتر گاج گرفتم از نشر الگو خبری ندارم ولی کتاب کامل هم دارا 

سطحش که زرنگه معدل نهمش شد 20👌😀 سیر تا پیاز واسه ی کدوم دروس؟ فقط درسنامس؟ یا تست هم داره؟  

منم معدل نهمم ۲۰ شد حتی ترم اول دهم هم ۲۰ شدم ولی سطحم ضعیفه چون دبیرای خوبی ندارم ..و ترم دوم شُل گرفتم اصلا نخوندم 

سیرتاپیاز هم درسنامه است هم تست و هم تشریحی 

کلن کتاب خوبیه .من خودمم میخونم 

من معتقدم اول تشریحی کار کنن بعد تست 

میتونه سال دهم با همین سیرتاپیاز ها پیش بره ؛ بعدش بره سراغ خیلی سبز (متوسط برای هر درس ) بعدش میره سمت کتُب سطح بالا ..

سیرتاپیاز زیست ندیدم همون خیلی سبز بخره 

ولی سیرتاپیاز فیزیک و ریاضی بخاطر اینکه مسئله ان خیلی خوبن من استفاده میکنم راضیم 💙 

ازمون های قلمچی دهم رو دانلود کنه طبق بودجه بندی برنامه بریزه براش 

فقط ازت خواهش میکنم جوگیر نشه خودشو بِکُشه پا درساش 

ن مث من فقط تشریحی بخونه 

ن مث خیلیا ی سره تست بزنه و ساعت مطالعه بالا (بین هرچقدر هم انگیزه اشون بالا باشه بالاخره آدم بعد سه سال خسته میشه از روزی ۱۲ ساعت مطالعه ؛ منطقیه ! ) 

قیمتش چقدره عزیزم؟ 

نخر 

زیست جلال موقاری بهترینه تازه رایگان هم هست 

اقای ایروانی رو نمیدونم 

ولی حرف اخر من زیستشو با موقاری مقایسه کردم 

خدا شاهده یک کلمه کسی ن اضاف میگف ن کم ...همه ی مدل درس میدادن 

ممنون عزیزم اره دو منبعی شدن واقعا بده ولی از یه طرف میترسم به سطح سوالات خیلی سبز عادت کنه سال اخرم ...

نمیخواد عادت کنه عزیزم 

خیلی سبز و میکرو بگیرین 

خیلی سبز اول بزنه 

ببینید قلمچی ده بار مرور میکنه؛ تست هارو تقسیم بندی کنه بعدش میکرو رو سری بعد بزنه 

نمیدونم متوجه ای چی میگم یا ن ولی من اینکارو میکنم .من ۱۴۰۱ ام ولی مث ابجیتون اول راهم 

چون دهم هیچ نخوندم

2706