2737
2739
میگم اگه پیگیر نباشیم و فقط خودمونو بشوریم و لباس مون رو ب موقع تعویض کنیم ولی در عین حال عفونتم داش ...

بله ممکن خدای نکرده بیماری خطرناکی بشه

متخصص عفونی برو نمیدونم شایدمتخصص زنان 

اماعفونی تحقیق کن شایدبهترنتیجه بده

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای. خدااااا خخخ دکترم که شدی دختررررخوب عزیزم کلوترومازول برای قارچ من تاحالا نشنیدم برای عفونت ا ...

انتیبیوتیک پماد هست یا قرص برا عفونت خوبه حتما تا بگیرم

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  
اسم شیاف چیه؟؟؟؟ برای عفونت قارچی یا باکتری؟

شیاف فیتوواژکس

برای جفتشه

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2731
انتیبیوتیک پماد هست یا قرص برا عفونت خوبه حتما تا بگیرم

قرص چرک خشک کن 

انتی بیوتیک ازیترومایسین داریم

اموکسیذسیلین

اموکسی کلا و و...

به نظرم مهمترین چیزبرای درمانت مصرف زیاد آب

دم نوش آویشن دم کرده هم خیلی خوب

و....

قرص چرک خشک کن  انتی بیوتیک ازیترومایسین داریم اموکسیذسیلین اموکسی کلا و و... به نظرم مهمتر ...

ببخشید هی ریپلای میکنم عزیزم کدوم یکی از این قرصا قوی تره؟

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  
ببخشید هی ریپلای میکنم عزیزم کدوم یکی از این قرصا قوی تره؟

هر کدوم دوزهای مختلف داره

ازدکترب پرس یا داروخانه

معمولا اما کسی سلین میدن

ازیترو قوی تره

2740
اره عزیزم  من اصلا سابقه عفونت نداشتم با اینکه از بچگیم تو استخر بودم،یه استخر رفتم به مرور عف ...

اهان یعنی تا الان هفته ای یدونه شیافو استفا ه میکنینی درسته ؟قرص چی بود ؟بعد قارچی بود عفونتتون؟

اره عزیزم من هر وقت رابطه داشتیم تا مدتی خارش داشتم به شوهرم گفتم گفت نه من مشکلی ندارم تا ازمایش دا ...

چه ارمایشی داد همسدتون ‌؟یا من به دکتر خودم بگم به همسرم م دارو بده ؟یا خودش دکتر بره ؟

2706