2737
2734
بابا چیزی نیست که مال اون میاد مال تو هم میاد...

اتفاقا همسرم اصلااااا حساس نیست خودم حساسم همیشه میگه بیخیال من از هیچی بدم نمیاد 

دوستان هر جا دلتون شکست برا بیمارها هم دعا کنید مخصوصا بچه ها 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم ک مال لباس زیر ها باشه یانه سوزش ادرار و عفونت دارم شاید عفونتم زیاد باشه ولی اینو میدونم قد ...

عزیزم پیگیر باشید منم یکسال درگیر بودم.ازمایش خون دادم..ویتامین دی بدنم خییلی کم بود..هفته ای ی دونه قرص ویتامین دی ۵۰۰۰۰میخورم برا سیستم ایمنی بدنم بالا بره..مشگل سوزش و خارشمم حل شد.دکتر گفت بیشتر خانونا ک همه چی رو رعایت میکنن ولی باز عفونت دارن ب خاطر اینه ک سیستم ایمنی بدنشون ضعیفه .

2742
نمیدونم ک مال لباس زیر ها باشه یانه سوزش ادرار و عفونت دارم شاید عفونتم زیاد باشه ولی اینو میدونم قد ...

آب زیادبخور

نوشابه و..نخور

تونت بزن توضیح داده

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
آب زیادبخور ماست بخور موادغذای نگدارنده دار وتحریک کننده نخور کلوترومازول برایذقارچ میدن احتمالا ...

من عفونت دارم سوزش ادرار ولی کلوترومازول استفاده میکنم ینی چون برا قاچ هست تاثیری نداره؟

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  

منم ک عفونت گرفتم دکتر گفت این عفونت دوساله با تو بوده،دقیقا راست میگفت چون من دقیقا دو سال شده بود تو اون استخر کار میکردم.اکثر خانما هم میومدن میگفتم ما هم اومدیم این استخر مشکل دار شدیم.من تو خونه اصلا لباس زیر نمیپوشم.شلوارمامم یا شلوارک گشاده یا شلوار گشاد.لباس زیر میکیری حتما بشور

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
من عفونت دارم سوزش ادرار ولی کلوترومازول استفاده میکنم ینی چون برا قاچ هست تاثیری نداره؟

کی داد دکترداده؟؟

نمیدونستم برای عفونت کلوتروما...میزنن

سیربخور یکی دوهفته هرشب سیربخور

2740
عزیزم پیگیر باشید منم یکسال درگیر بودم.ازمایش خون دادم..ویتامین دی بدنم خییلی کم بود..هفته ای ی دونه ...

مال من عفونتم 3 سال باشه شاید بیشتر باشه

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  

یه بار یه خانم تو همین سایت میگفت 3تا قرص فلوکونارول 150  به فاصله 3 روز یه بار یکیشو بخورید  بعد هفته ای یک بار و شیاف گیاهی فیتوواژکس 14روز و نشستن تو آب ولرم و جو‌ش شیرین.

لباس زیر هم تو آفتاب بزارید خشک بشه و نخی باشه. 

شیرینی جات و قارچ و لبنیات هم زیاد مصرف نشه. 

در رابطه با قرص و شیاف هم اگه نگران میشه برید دکتر حتما. 

ولی من خارش شدید داشتم با انجام این موارد خوب شدم خداروشکر 

منم ک عفونت گرفتم دکتر گفت این عفونت دوساله با تو بوده،دقیقا راست میگفت چون من دقیقا دو سال شده بود ...

کلا استخری که رفتی نه

همه استخرها همینن عفونت میگره ادم

کی داد دکترداده؟؟ نمیدونستم برای عفونت کبوتر...میزنن سیربخور یکی دوهفته هرشب سیربخور

خودم گرفتم پماد،آخه گرمیم زیاد میشه

خودم گرفتم پماد،آخه گرمیم زیاد میشه

ای. خدااااا خخخ

دکترم که شدی دختررررخوب

عزیزم کلوترومازول برای قارچ

من تاحالا نشنیدم برای عفونت استفاده بشه 

انتی بیوتیک برای عفونت امابازادم مستعد قارچ منم بشه

به نظرم انتی وسیرهمزمان باهم بخور

کلا استخری که رفتی نه همه استخرها همینن عفونت میگره ادم

نه اصلا همه استخرا اینجوری نیستن

بستگی به میزان کلر و کیفیت کلر و اسید و تصفیه آبشون داره عزیزم.سعی کنید استخرایی برید ک با ازن تصفیه و تمیز میشه،کمی گرونتر هست اما ارزششو داره

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
کلا استخری که رفتی نه همه استخرها همینن عفونت میگره ادم

میگم اگه پیگیر نباشیم و فقط خودمونو بشوریم و لباس مون رو ب موقع تعویض کنیم ولی در عین حال عفونتم داشته باشیم مشکلی پیش میاد برا آینده ها؟؟ دیگه خسته شدم میخوام بی خیال درمان باشم

2706