2752
2739
عنوان

عمه من نامادری هست ولی مهربانتر از مادر واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 35 پست
من تاپیکاشو خوندم خوبه ک ادما رو درک کنیم من موندم اسی سنی نداشت ک تن ب همچین ازدواجی داشت در مورد ب ...

اگه سنی نداشنباید همچی ازدواجی میکرد و مسئولیت قبول میکرد دنیای بچه ها متفاوته وقتی مواظب رفتارا نباشیم پس فردا همین پسر دخترایی بار میان که نمیشه جمعسون کرد 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه سنی نداشنباید همچی ازدواجی میکرد و مسئولیت قبول میکرد دنیای بچه ها متفاوته وقتی مواظب رفتارا نبا ...

این مشکل واسه این بچه وجود داره اون خانم ازدواج نمیکرد یکی دیگه توو اصل قضیه فرق نمیکنه بچه باید درمان بشه

آقا یه فال میخری♣/خانم تورو خدا/خواهش میکنم🌹/فقط یه فال😢/دخترک فال فروش شهر منم👧💕/برایتان فال گرفتم😍/مژده هی دل که مسیحا نفسی می آید😊/که زانفاس خوشش بوی کسی می آید👞
این مشکل واسه این بچه وجود داره اون خانم ازدواج نمیکرد یکی دیگه توو اصل قضیه فرق نمیکنه بچه باید درم ...

خوب بچه چرا اینجور شده از بی محبتی و بد بودن پدر مادرشه وگرنه ا ون مقصر نیس این خانومم رفتاداش بدتر از اونا اخرشم فقط اون بچه زجر میکشه

2731
خوب بچه چرا اینجور شده از بی محبتی و بد بودن پدر مادرشه وگرنه ا ون مقصر نیس این خانومم رفتاداش بدتر ...

ما به اخر ماجرا رسیدیم اول ماجرا مال چند سال پیشه ولی الان نمیشه ک گذشته رو نبش قبر کرد و بگی چرا ازدواج کرد چرا بهش محبت نکردن چرا بچه اوردن الان باید بچه درمان بشه اگه بجه معمدلی و خوبی باشه چ بسا این خانمه هم باهاش مهربون باشه همین الانشم همین خانم داره نگهداریش میکنه از غذا و شستن لباسا و ....

آقا یه فال میخری♣/خانم تورو خدا/خواهش میکنم🌹/فقط یه فال😢/دخترک فال فروش شهر منم👧💕/برایتان فال گرفتم😍/مژده هی دل که مسیحا نفسی می آید😊/که زانفاس خوشش بوی کسی می آید👞
ما به اخر ماجرا رسیدیم اول ماجرا مال چند سال پیشه ولی الان نمیشه ک گذشته رو نبش قبر کرد و بگی چرا از ...

خوب همین میگم بفکر درمانش نییستن بیخبالن مخصوصا پدر بی مسئولیتی که ففط بفکر خودش بوده و زن گرفتن امیدوازم که هیچ بچه ای تنها نباشه تو دنیا