2733
2739
عنوان

عمه من نامادری هست ولی مهربانتر از مادر واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 35 پست
باور کن "انسان" های زیادی وجود داره توی این دنیا، توی همین نی نی سایت یه خانومی شوهرش یه دختر دو سال ...

من تو واقعیت دیدم خانمی که بچه های خواهرم بعد فوتش بزرگ کرد واقعا مادر هرچند خودش نتونست بچه دار بشه و بخاطرش همیشه ناراحتم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرسیدم بش یکی خطاب بش تاپیک زد دیدم یکی میگف بچه یکی دیگه رو نگه داشتن سخته دیشب شام نپختم جلوش ماست ...

خیلی بی شعور بوده 

متاسفم براش 

هاااا سلام کلاس خصوصی آموزش زبان برره ای وذارم هر که وخواد وگه هاااااااا
2731
باور کن "انسان" های زیادی وجود داره توی این دنیا، توی همین نی نی سایت یه خانومی شوهرش یه دختر دو سال ...

اره هروقت بچه ها اذیت می کنن یاد عمم می افتم می گم اون چطور با دخترش رفتار می کنه منم بکنم 

کاربر جدید نیستم 

چقد تاپیک زده میشه راجب اون خانوم

کاش برید بقیه تاپیکهاش بخونید تا بفهمین این خانوم چه چیزای کشیده 

ادم از زندگی واقعی جونش به تنگنا میاد 

میگه برم مجازی یکم درد و دل کنم شاید سبک بشم 

ولی شماها کاری میکنین که بدتر ادم سنگین میشه و میره 

2740

منم یه مورد اینجوری دیدم . خانومه بچه های همسرشو بزرگ کرد مادرشون که فوت کرد دبستانی بودن . اقاهه میخواست بره خواستگاری اول اومده بود از مادر زنش اجازه گرفته بود خانوم رو اورده بود برای  معرفی و اشنایی بیشتر .  اتفاقا یادمه اوایل توی فامیل خیلی پشت سرش حرف و حدیث بود ولی انقدر با شخصیت بود که دهن همه رو بست . خودش هم یه دختر گیرش اومد ولی اگر کسی نمیدونست متوجه نمیشد که اون دوتای دیگه رو خودش به دنیا نیاورده . چون واقعا با سه تاشون با محبت و درستی رفتار میکرد . واقعا انسانیت زیباترین قاب زندگیه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
چقد تاپیک زده میشه راجب اون خانوم کاش برید بقیه تاپیکهاش بخونید تا بفهمین این خانوم چه چیزای کشیده& ...

میدونی کدوم کاربر بود؟

هاااا سلام کلاس خصوصی آموزش زبان برره ای وذارم هر که وخواد وگه هاااااااا
خدایی دلم به حال اون بچه که تاپیک زده بود سوخت خاک تو سر همچی ادمایی که انسانیت ندارن

من تاپیکاشو خوندم خوبه ک ادما رو درک کنیم من موندم اسی سنی نداشت ک تن ب همچین ازدواجی داشت در مورد بچه هم بگم مشکل داره باید مشاوره بشه بقیه تاپیکاشو بخون و اینکه ما هم ی بچه اینطوری تو فامیلمون داریم پدر هممونو دراورده اصلا انگار جنیه ی بار خوب عالی مهربون یا بار وحشی عصبی بطوریکه مو مبکشه چنگ میندازه و ...

آقا یه فال میخری♣/خانم تورو خدا/خواهش میکنم🌹/فقط یه فال😢/دخترک فال فروش شهر منم👧💕/برایتان فال گرفتم😍/مژده هی دل که مسیحا نفسی می آید😊/که زانفاس خوشش بوی کسی می آید👞
چقد تاپیک زده میشه راجب اون خانوم کاش برید بقیه تاپیکهاش بخونید تا بفهمین این خانوم چه چیزای کشیده& ...

دقیقا حرف منم ایته و واقعا درکش میکنم

آقا یه فال میخری♣/خانم تورو خدا/خواهش میکنم🌹/فقط یه فال😢/دخترک فال فروش شهر منم👧💕/برایتان فال گرفتم😍/مژده هی دل که مسیحا نفسی می آید😊/که زانفاس خوشش بوی کسی می آید👞
کدوم کار بر بود  تاپیکش هنوزم هست ؟؟؟

کاربریش  @fadea     بود