2737
2734
عنوان

خاطره زایمان من

| مشاهده متن کامل بحث + 4796 بازدید | 203 پست
خدا لعنتشون کنه جون مردم براشون مهم نیست  بخدا من مرگمو دیدم گفتم یا من میمیرم یا بچه میمیره ز ...

دقیقامنم بخدادکتریبا ربالاسرم نیومد

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مشکل اینجاست که تو ایران قانوناشون الکیه الان تو مشهد گفتن سز ممنوعه دکتراهم تا مرز مردن طرف ر ...

دقیقا همینطوره.منم مشهدیم ام.کل نه ماه بارداریم رو با استرس زایمان طبیعی گذروندم.هر ماه دو تا دکتر عوض میکردم کلی خواهش و التماس میکردم که سزارین بشم.که تو ماه نه یه دکتر  قبول کرد برام این کار رو بکنه 

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
برامنم همین بودگفتن زوربزن فقط بیهوش نشی جفتتون میمیرین 

خداروشکر که به سلامتی زایمان کردی عزیزم.فعلا دوست داران طبیعی دارن چپ و راست منو ریپلای میکنن😏😂روز زایمانم تقریبا نه نفر با من برای طبیعی بستری شدن.هیچ وقت صدای جیغاشون رو فراموش نمیکنم.خواهرم سر زایمانش تشنج کرد و خیلی اذیت شد.اطرافیان من همه زایمان طبیعی رو برابر با مرگ میدونن. 

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2728
بخیه رو نگو 48 روز زایمان کردم هنوز خوب نشدن. بدبختی بواسیر هم بعد زایمان اومد ببخشید تا می رم دشویی ...

میدونم خودمم دارم خییییییلی دردناک خیلی سزارین خیلی بهتره

خدایا!من یاغی نیستم✋
گفتید بارداریتون قران میخوندید؟چ سوره هایی؟

زیارت عاشوراوزیارت حضرت عباس هرروز سوره فجر واسه اینکه خوش روزی باشه انشقاق واسه زایمان راحت واسه هوش و سلامت بودنش هرروزسوره قلم میخوندم اینم بگم الان هوشش خیلی بالاس واسه زیباییشم دوروزی یبار سوره یوسف این اخریه واقعا جواب داد

خداروشکر که به سلامتی زایمان کردی عزیزم.فعلا دوست داران طبیعی دارن چپ و راست منو ریپلای میکنن😏😂روز ...

منکه وقتی یکی میگه طبیعی بدنم میلرزه برزخ وباچشام دیدم

2740
بخیه رو نگو 48 روز زایمان کردم هنوز خوب نشدن. بدبختی بواسیر هم بعد زایمان اومد ببخشید تا می رم دشویی ...

اینومن حس کردم واقعا سخته رومم نمیشدب کسی بگم این چیه هیچ اطلاعاتیم نداشتم خیلی سخت بو  بعدسه ماه ب شوهرم نشونش دادم گفت بهم ک چیه گفت چطورسه ماه تحمل کردی هیچی نگفتی

عزیزم بخودت برس نذاری عفونت کنن ببچاره میشیا

وای منم خیلی جاها رفتم قبول نکردن. شما پیش کی رفتی؟

دکتر مرضیه امیری

مطبشون بلوار بعثته

بیمارستان بنت الهدی 

میدونم خودمم دارم خییییییلی دردناک خیلی سزارین خیلی بهتره

دردش والا کم تر از زایمان طبیعی نیست. اره سزارین بهتره فقط درد بخیه شکمی داری دیگه هیچی نیس طبیعی هزارتا درد و مریضی میاد بعد زایمان

خدایا خیلی خسته ام 😔😔😔
اینومن حس کردم واقعا سخته رومم نمیشدب کسی بگم این چیه هیچ اطلاعاتیم نداشتم خیلی سخت بو  بعدسه م ...

وای مال من انقدر درد داره که نخوامم بگم نمتونم. قشنگ تو دشویی داد می زنم

خدایا خیلی خسته ام 😔😔😔
2706