2737
2739
واسه من میخوان بیان، ولی واحدشون آماده نیست البته بامن بد نیستن ولی همش دعا میکنم هیچوقت نیان. از ق ...

هرجورشده جلوگیری کن زندگیت داغون میشه تاتوچاه نیفتادی خودتونجات بده

منه بدبخت سه روزه میخوام برم خرید واجب دارم نمیتونم انقدر یاباخودم کاردارن یاشوهرم اصلا برنامه زندگی ...

عزیزم من کاملا درکت می کنم. خانواده شوهر منم پرجمعیتن و همیشه هم اینجان. بچه هاشون هم میفرستادن خونه من. با شوهرت با مهربونی و حوصله (بدون دعوا) صحبت کن تا توجه اش به تو و کارهای خودتون بیشتر بشه. ان شالله هم من و هم شما و بقیه که یک جا هستن و اذیت میشن مستقل بشیم و تمام مشکلاتمون حل بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من کاملا درکت می کنم. خانواده شوهر منم پرجمعیتن و همیشه هم اینجان. بچه هاشون هم میفرستادن خونه ...

امروزباخوشالی رفتیم لوسترخریدیم خوشوخوب برگشتیم تارسیدیم کشوندش گذارش کارگرفتن شوهرم برگشت پایین ازاون موقع داریم میجنگیم میگ چراگرون خریدی چیزی که خودش خرید 

2728
هر چقدرم خوب باشن باز مشکل سازه باورت میشه من مشکل اصلیم اینه نمیتونم با همسرم دعوا کنم با صدای بلن ...

منم دقیقا مثل شما  ول راهکار پیدا کردم  بهش گفتم هروقت  میخواد دعوامون بشه  بریم بیرون  تو ماشین  داداو بزدادکنم و انتقاد کنم  راحت بشم  بیاییم خونه خخخ 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
منم دقیقا مثل شما  ول راهکار پیدا کردم  بهش گفتم هروقت  میخواد دعوامون بشه  بریم ...

شوهر من انقدر از غر زدنام و دعوا کردنام بدش میاد عمرا با پای خودش بیاد بریم بیرون دعوا😂

تیکر رسیدن ب هدفمه..خدایا میدونم موفق میشم اخه امیدم فقط تویی💚😍
شوهر من انقدر از غر زدنام و دعوا کردنام بدش میاد عمرا با پای خودش بیاد بریم بیرون دعوا😂

اخه من خیلی حرصی میشم  خودش داوطلب میشه  بنده خدا بریم بیرونومشکلمونو حل کنیم   ولی واقعا   سخته یه جا باشی  جاری و خواهر شوهر و مادر شوهرم  همسایت باشن   اوووف

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
همه عروس رو مظلوم جلوه میدن اینجا والله تا اونجایی که من دیدم دو طرف مقصر بودن .وقت و بی وقت بچشونو ...

حالا آبجی من با مادرشوهرشه برعکس همه چی اون بنده خدا میخره میاد نصفشو میزاره تو خونه اینا. اینا کل حقوقشون وام ولی از نظر خورد خوراک بهترینها رو میخورن چون نادرشوهره میخره

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738

امیدوارم همتون نجات پیدا کنید، من هفت سال تو یه ساختمون باهاشون زندگی کردم، صبح که بیدار میشدم سریع میرفتم خونه مامانم، روزهایی ک خونه خودم مجبور بودم باشم خیلی اذیت میشدم، البته من هفته ای یا دو هفته یه بار یه شام میرفتیم خونشون اونم از صبح خبر میدادیم، اما الان ک جدا شدم تازه فهمیدم زندگی یعنی چی، شدیدا هم اخلاق شوهرم عوض شده خیییلی بهتر شده خداروشکر

2706