2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همش توهمه چیت فوزولی میکنن

ن عزیزشوهرم اجازه دخالت نمیده دلشون میخادسرازکارمون درارن ولی شوهرم نمیزاره برخوردمیکنه

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
2738
دلم یه زندگیه دونفره میخواد خسته شدم

هر چقدرم خوب باشن باز مشکل سازه

باورت میشه من مشکل اصلیم اینه نمیتونم با همسرم دعوا کنم با صدای بلند غر بزنم حرفامو بگم چون میترسم صدامو بشنون

تیکر رسیدن ب هدفمه..خدایا میدونم موفق میشم اخه امیدم فقط تویی💚😍
هر چقدرم خوب باشن باز مشکل سازه باورت میشه من مشکل اصلیم اینه نمیتونم با همسرم دعوا کنم با صدای بلن ...

آره دقیقا منم همش هی کوتاه میام جاریم نشنوه خوشال شه

همه عروس رو مظلوم جلوه میدن اینجا والله تا اونجایی که من دیدم دو طرف مقصر بودن .وقت و بی وقت بچشونو میفرستن خونه مادرشوهر خودشون سر زده میرن ولی توقع دارن اونا با دعوت بیان خبرچینی میکنن .از اون طرف مادرشوهر توقع داره هر چی خرید پسرشون ی مقدارم بهشون بده .میان بدون اجازه از یخچال چیزی برمیدارن میگن خونه پسرمونه .

اینا مشکلاتی بوده که من دیدم 

من ۱۰ دیقه فاصله داره خونمون ۲ روز ی بار همو میبینم دوس دارم بشه هفته ای ی بار نمیدونم چ کنم

نه اینازیادن رفت وآمدی و پرتوقع هستن نباشم ناراحت میشن این میره اون میاد ب خداخستم

نه اینازیادن رفت وآمدی و پرتوقع هستن نباشم ناراحت میشن این میره اون میاد ب خداخستم

عزیزم خوش برخورد باهاش باهاشون بد رفتاری نکنی از چشمون بیوفتی

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤
2706