2737
2739
عنوان

ترا خدا کمک . کیست سینه سپتا و آل اکو

1430 بازدید | 11 پست

سلام خانمها من ۲ سال پیش سونو رحم و سینه دادم فقط تغییرات فیل را کیستیک بود ک رحم سالم 

ولی هفته پیس سونو دادم گفت که تغیراتت داره  ول نوشته 

کیستهای ساده 

و کانونهای کوچک کیستیک دارای سپتا و اینترنال اکو 

هست و سایز ۵ و ۶ میلی

دارم سکته میکنم 

یکسال زندگی پرتنش و 

... 

هفنه دیگه پیش دکتر سینه برم الان موقع پریود درد زیادی دارم تا دوره قبل اصلا درد نداشتم 

ترا خدا بگید این کیست سپتا و ... چیه ؟بد هست یا خوب ؟

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 

تو رحم هم گفت کیست داری دکتر زنان گفت درمان نمیخواد ۶ ماه دیگه سونو بده 

ولی نمیدانم این تو سینه چیه این اصطلاحات چیه 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با دارو درمان میشه نگران نباش 

فقط دارویی ک دکتر داده رو درست مصرف کن

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2731

استرس هم نداشته باش .خوب نیس واست

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

این کیست سپتا و ... میدانی یعنی چه ؟ اخه سونو گرافیخ نوشته حتما ۶ ماه دیگه مجددا سونو گرافی کن 

استرس هم نداشته باش .خوب نیس واست

ای خانم 

زندگیم پر استرس بوده و هست 

بخصوص یکسال پر از استرس و ... ترا ۷دا میشخ از بین بره 

خیلی نذر کردم 

برام دعا کنید 

2738
ای خانم  زندگیم پر استرس بوده و هست  بخصوص یکسال پر از استرس و ... ترا ۷دا میشخ از بین ب ...

خوب میشه عزیزم

منم دارم.دکترم گف چربیو شیرینیو نمک کمتر مصرف کن.استرسو حذف کن 

قرصم داده.کوچیک تر شده فعلا.انشالله ک زود خوب میشه 

ممنون انشالله شماهم خوب بشید 

والله این اصطلاحات نگرانم کرد نکنه توده باشه نکنه سفت باشه